90/ کعبي: بابت موهايم از همه عذرخواهي مي‌کنم
شماره خبر : 136889
سپيدرود رشت با چهار امتياز اختلاف قهرمان نيم فصل شد تا فعلا تيم بي‌پول حرف اول را بزند. اما در همين تيم حسين کعبي پس از دو سال دوري از فوتبال طوري بازي مي‌کند که انگار نه انگار دو سال از فوتبال دور بوده است!

علي مسعودي

سپيدرود رشت با چهار امتياز اختلاف قهرمان نيم فصل شد تا فعلا تيم بي‌پول حرف اول را بزند. اما در همين تيم حسين کعبي پس از دو سال دوري از فوتبال طوري بازي مي‌کند که انگار نه انگار دو سال از فوتبال دور بوده است! در اين رابطه گفت‌وگوي نود را با کعبي بخوانيد:

90: حسين آقا چه خبر اوضاع خوب است؟

خدا را شکر خوب است و همين الان داشتم با دوستانم در کشور عمان صحبت مي‌کردم.

90: درباره فوتبال؟

درباره فوتبال بود.

90: نکند مي‌خواهي در عمان لژيونر شوي؟

اتفاقا بازيکن مي‌خواهند ولي من ديگر شرايطم طوري نيست که لژيونر شوم و مي‌خواهم در سپيدرود بمانم و تيم را ليگ برتر بياوريم تا روي يک سري‌ها کم شود!

90: خيلي‌ها اعتقاد دارند اين تيم و تيم‌هاي ديگري مثل نساجي مازندران چون پول ندارند خوب نتيجه مي‌گيرند و اگر پول باشد مثل ديگر تيم‌هاي پولدار مي‌شود؟

فکر نمي‌کنم اين اتفاق رخ دهد و اين تيم مديرعامل ندارد و آقاي الماسخاله و نظرمحمدي کنترلش مي‌کنند. آقاي هدايتي هم که زحمت مي‌کشد و از لحاظ مالي ساپورتش مي‌کند.

90: هدايتي حداقل پول تو را هم بدهد!

بعد از برنامه نود پولم را داد و خدا عادل فردوسي‌پور را خير دهد که هم برنامه‌اش دعوتم کرد و هم باعث شد آقاي هدايتي پولم را بدهد.

90: چرا مشکل مالکيتي سپيدرود را حل نمي‌کنند؟

به هر حال همه جا آدم‌هاي حسود و فضول ديده مي‌شود. بحث رشت و ساير شهرها نيست و من کلي مي‌گويم. آقايان اوايل فصل پيش خودشان فکر مي‌کردند تيم نهايتا دهم يا يازدهم شود ولي الان که مي‌بينند تيم با اختلاف صدرنشين است مي‌گويند ما بايد باشيم و تيم هم ازآن خودمان باشد.

90: فکر مي‌کني در تعطيلات مشکل سپيدرود حل شود؟

قطعا حل مي‌شود چون حل نشود در نيم فصل دوم به مشکل برخواهيم خورد. تيم نياز به روحيه گرفتن دارد که فقط با تزريق مالي برطرف مي‌شود.

90: خودت به حسين کعبي که مي‌خواستي رسيدي يا هنوز جا دارد؟ البته به ما گفته بودي کعبي را از هفته ششم به بعد ببينيد.

خدا را شکر شرايطم خوب شده و الان 90 دقيقه کامل بازي مي‌کنم. من بعد از دو سال دوري از فوتبال برگشتم و همه مي‌دانند وقتي بازيکني دو سال بازي نمي‌کند و برمي‌گردد کار سختي دارد تا آماده شود. من نيم فصل دوم بهتر هم خواهم شد.

90: درباره موهايت صحبت مي‌کني؟ دليل خاصي دارد که اين مدل زدي؟

من گاهي وقت‌ها خودم موهايم را کوتاه مي‌کنم و شانه‌اي که داخل ماشين‌برقي قرار مي‌دهم تا موهايم را کوتاه کنم شکسته بود و مجبور شدم بيشتر از حد کوتاهش کنم. جا دارد از کساني که بابت موهايم ناراحت شده‌اند عذرخواهي کنم و اين قول را مي‌دهم ديگر موهايم را اين مدل نزنم. گرچه در ايران از اين مدل موها ايراد مي‌گيرند و هيچ جاي دنيا کاري با زندگي خصوصي ندارند ولي گفتم که من از اين بابت عذرخواهي مي‌کنم و ديگر موهايم را مدل‌دار اصلاح نمي‌کنم.

9: شايد چون سنت بالا رفته ديگر انتظار ندارند چهره‌ات را مثل نوجوانان درست کني؟

دقيقا اينطور است و تکرار نمي‌شود (مي‌خندد)

90: رقابت‌هاي ليگ برتر را پيگيري مي‌کني؟

کاملا پيگيري مي‌کنم و اين را مي‌گويم امسال ليگ سختي خواهيم داشت.

90: خيلي‌ها پرسپوليس و تراکتورسازي را مدعي اصلي قهرماني مي‌دانند؟

هر دو تيم شرايط خوبي دارند و نتايج خوبي هم گرفته‌اند. البته فراموش نکنيد ذوب‌آهن نيز واقعاً فوتبال بازي مي‌کند و استقلال خوزستان هم اگر مشکلاتش حل شود باز هم مدعي خواهدشد.

90: استقلال هم به جايي نمي‌رسد!

بازي هايي که از استقلال مي‌بينم با احترام به همه استقلالي‌ها و دوستانم در اين تيم، نهايتا ششم يا هفتم شود. استقلال هنوز هوادارانش را راضي نکرده و بايد بهتر از اين بازي کند.

90: از اين داستان مشکلات دايي و منصوريان خبر داري؟

از درون آنها و بازي خبر ندارم ولي شنيدم که در بازي با استقلال به علي دايي توهين شده و او هم انتقاد کرده است.

90: علي دايي سربسته گفته کادر فني استقلال خط داده‌اند به او توهين کنند. فکر مي‌کني چنين چيزي رخ داده باشد؟

باور کنيد از جزئيات خبر ندارم ولي مي‌دانم منصوريان و دايي با هم دوست هستند و زماني که من در تيم ملي بودم منصوريان مي‌آمد سر تمرين با دايي صحبت مي‌کرد. در هر حال علي دايي شناسنامه فوتبال ايران است و نبايد به او توهين کنند. بهترين کار هم اين است که اين مسئله را ديگر کش ندهند و تمامش کنند.

 

ارسال در: يکشنبه 5 دي ساعت 18:05 (1395/10/5)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن