محمدخاني: در روز دادگاه گفتم که شهلا بايد قصاص شود
شماره خبر : 138001
ناصر محمدخاني پيشکسوت پرسپوليس درباره قضاوت هاي صورت گرفته درباره او در سال هاي گذشته گفت: در قضيه اي که برايم پيش آمد قضاوت هاي نادرستي پيرامونم شکل گرفت.همه مي نوشتند و من آنها را به خدا واگذار کردم.

محمدخاني: در روز دادگاه گفتم که شهلا بايد قصاص شود

ناصر محمدخاني پيشکسوت پرسپوليس درباره قضاوت هاي صورت گرفته درباره او در سال هاي گذشته گفت: در قضيه اي که برايم پيش آمد قضاوت هاي نادرستي پيرامونم شکل گرفت.همه مي نوشتند و من آنها را به خدا واگذار کردم.اميدوارم براي قضاوت شناخت مان را بالا ببريم.من دست روي خانم خدابيامرزم بلند نکردم.چه لاله و چه اين خانم موقتم؛هرگز دنبال رفتارهايي نبودم که حاشيه باشد.

پيشکسوت پرسپوليس درباره اينکه آيا فيلم خشم و هياهو را ديده است يا نه گفت:بله من اين فيلم را ديدم.وکيلم به من گفت که در اين فيلم مي خواسته تو را مقصر اول و آخر اين اتفاق تلخ بداند.يعني من با دادگاه هماهنگ کرده ام و به شهلا گفته ام که تو قتل را گردن بگير و من رضايت مي گيرم.اين درست نيست.من در روز دادگاه گفتم که شهلا بايد قصاص شود. اين چه عشقي است؟من دو بچه داشتم.زن داشتم.او آمد و زن من را کشت.من به او مي گفتم زن و بچه ام را دوست دارم.از اول همين حرف را به او زده بودم.

 

محمدخاني درباره بحث گروگانگيري اش بيان داشت:اين موضوع واقعيت داشت.وقتي از فرودگاه من را تعقيب کردند،در ميدان تره بار دو ماشين و دو موتور جلويم پيچيدند.تعداشان زياد بود و من را به ماشين انداختند.من را به خانه اي در غرب تهران بردند.دوستي که با من بود موضوع را به پسرم گفت و پسرم هم به کلانتري اطلاع داد.اول بخشيدم اما دوباره الان پيگير شدم.چند نفر در اين باره بازداشت شده اند و براي شان قرار هم صادر شده است.

ارسال در: جمعه 6 اسفند ساعت 06:17 (1395/12/6)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن