پاسخ کي‌روش به توطئه ملي‌‌‌پوش ياغي سرخ
شماره خبر : 138057
از شما چه پنهان که اين خبر پنج‌شنبه شب به گوش ما رسيد. خبري که در وهله اول از شنيدن آن متعجب شديم ولي کمي که فکر کرديم ديديم خيلي هم دور از انتظار نيست.

پاسخ کي‌روش به توطئه  ملي‌‌‌پوش ياغي سرخ :‌

حرفه اي فکر کنيد و به مربي تيم خود وفادار باشيد!

از  شما چه پنهان که اين خبر پنج‌شنبه شب به گوش ما رسيد. خبري که در وهله اول از شنيدن آن متعجب شديم ولي کمي که فکر کرديم ديديم خيلي هم دور از انتظار نيست.

شنيده‌ها حکايت از آن دارد که چند تن از ملي‌پوشان پرسپوليس در امارات جلسه مخفيانه اي را به  دور از چشمان برانکو تشکيل دادند و در رابطه با اختلاف کي‌روش و برانکو به بحث و تبادل نظر  پرداختند. مي‌گويند دو نفر از ملي پوشان که برانکو گمان مي‌کند از وفادارترين شاگردانش هستند حرف هايي را مطرح مي‌کنند که اگر به گوش مربي کروات مي‌رسيد همان  شب آنها را به تهران برمي‌گرداند.  نتيجه اين جلسه اين بود که تصميم مي‌گيرند در روزهايي که دسترسي به کي‌روش سخت است هر طور شد ايميل سرمربي تيم‌ملي را   پيدا کرده و از او راهکاري بخواهند براي بازگشت به تيم‌ملي ؛ منظورمان را که فهميديد؟‌ گرفتن راهکار از کي‌روش براي بازگشت به تيم‌ملي !!! آن هم به دور از چشم برانکو!

نکته جالب اين است که بازيکن مورد نظر به دليل عدم آشنايي با زبان  انگليسي از دوست خود  در تهران مي‌خواهد متن مورد نظر را ترجمه کند  و براي او بفرستد تا او هم  براي  کي‌روش ارسال کند. مي‌گويند : داستان وقتي جالب مي‌شود که کي‌روش بلافاصله به پيغام بازيکن مورد نظر پاسخ مي‌دهد و مي گويد : حرفه اي فکر کنيد و به مربي خود وفادار باشيد!

همه اين اتفاقات در حالي رخ مي‌دهد که خيلي ها همين الان فهميدند بازيکن ياغي کدام  بازيکن  است  و جالب آن که کي‌روش با  يک جواب حرفه اي سعي بر گرفتن انتقام از برانکو نمي‌کند تا آرامش  تيم او را در آستانه بازي هاي آسيايي برهم نزند.

 

 

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن