90/ تيم‌ملي ديگر طاقت حاشيه را ندارد
شماره خبر : 138126
پس از اين که ليست جديد منتشر شده در مورد اسامي مدعوين به تيم‌ملي توسط کي‌روش و مهدي تاج تکذيب شد ، معلوم گرديد برخلاف گمانه زني‌هاي اخير ،‌خود کارلوس کي‌روش هم از وضعيت موجود راضي نيست

تيم‌ملي ديگر طاقت حاشيه را ندارد

کي‌روش  و آتش بسي که لازم است

پس از اين که ليست جديد منتشر شده در مورد اسامي مدعوين به تيم‌ملي توسط کي‌روش و مهدي تاج تکذيب شد ، معلوم گرديد برخلاف گمانه زني‌هاي اخير ،‌خود کارلوس کي‌روش هم از وضعيت موجود راضي نيست و حتي به قول مهدي تاج آخرين مصاحبه او در مورد شرايط تيم‌ملي هم مربوط به دوراني است که هنوز آخرين توافق ميان کي‌روش و تاج حاصل  نشده بود.  

واقعيت اين است که تيم‌ملي ديگر طاقت حاشيه و ايجاد درگيري را ندارد . همه اتفاقات اين چنيني خارج از ظرفيت اين تيم و کادر مربيگري اش است. با توجه به محدوديت هايي که بر سر راه آماده سازي تيم‌ملي وجود دارد واقعاً سخت است که توقع داشته باشيم کي‌روش همچنان روي دنده لج باشد. آنچه که مسلم است در حال حاضر آتش بس به عنوان بهترين و عاقلانه ترين راه مي‌تواند تيم‌ملي و کي‌روش را از گرفتاري هاي ذهني اخير بيرون آورد. تيمي که امکانات و بازي هاي تدارکاتي و حتي زمين تمرين مناسب هم ندارد هرگز نبايد درگير حاشيه هايي شود که با کمي صحبت و خويشتن داري براي هميشه از فوتبال ما رخت مي‌بندد.

 

 

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن