آلگري به آرسنال پاسخ مثبت داد
شماره خبر : 138187
يک نشريه انگليسي ادعا کرده که سرمربي تيم فوتبال يوونتوس پيشنهاد جانشيني آرسن ونگر در فصل آينده را پذيرفته است.

ادعاي يک نشريه انگليسي: آلگري به آرسنال پاسخ مثبت داد

يک نشريه انگليسي ادعا کرده که سرمربي تيم فوتبال يوونتوس پيشنهاد جانشيني آرسن ونگر در فصل آينده را پذيرفته است.

با وجود تکذيب شدن خبر توافق ماسيميليانو آلگري با باشگاه آرسنال براي هدايت اين تيم در فصل آينده، هنوز هم شايعات درباره آينده سرمربي ايتاليايي تيم فوتبال يوونتوس ادامه داد.

نشريه اکسپرس چاپ لندن در گزارشي مدعي شده است که آلگري با سران آرسنال براي هدايت توپچي‌ها در فصل آينده به توافق رسيده است و تمام موانع براي انتصاب وي به عنوان روي کار آمدن آرسن ونگر از سر راه برداشته شده است.

ادعاي اکسپرس در حالي است که اخيراً شايعاتي مطرح شده مبني بر اينکه باشگاه آرسنال مي‌خواهد قرارداد ونگر را براي دو سال ديگر تمديد کند.

اين نشريه نوشته است آلگري در صورتي سرمربي آرسنال خواهد شد که ونگر بپذيرد در پايان فصل داوطلبانه ورزشگاه امارات را ترک کند.

شکست 3 بر يک  آرسنال برابر ليورپول در هفته بيست و هفتم ليگ برتر انگليس، اين تيم را از جمع 4 تيم بالاي جدول براي کسب سهميه ليگ قهرمانان اروپاي فصل آينده خارج کرد و اين در حاليست که شانس توپچي‌ها براي قهرماني در جام حذفي انگليس هم با توجه به صعود همه بزرگان (منهاي ليورپول) به مرحله يک چهارم نهايي زياد به نظر نمي‌رسد. به اين ترتيب احتمال دارد تنها دلخوشي هواداران آرسنال در فصل گذشته يعني سهميه ليگ قهرمانان اروپا هم در پايان فصل جاري از آنها سلب شود که در اين صورت فشارها براي خروج ونگر بيشتر خواهد شد.

 

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن