90/ فرزاد حاتمي ادينهوي تراکتور است
شماره خبر : 138202
لوسيانو ادينهو در جريان ديدار‌هاي گذشته تراکتور کارنامه قابل قبولي نداشته و بعد از گلزني در ديدار ذوب‌آهن ديگر نتوانسته کارنامه قابل‌توجهي در اين زمينه ارائه دهد.

 

راضي نيستم اما کم‌کاري هم نکرده‌ام

 

لوسيانو ادينهو: فرزاد حاتمي ادينهوي تراکتور است

لوسيانو ادينهو در جريان ديدار‌هاي گذشته تراکتور کارنامه قابل قبولي نداشته و بعد از گلزني در ديدار ذوب‌آهن ديگر نتوانسته کارنامه قابل‌توجهي در اين زمينه ارائه دهد. براي کسي که تا دو فصل پيش با 20 گل آقاي گل ليگ برتر بوده در پايان هفته بيست و سوم و زدن شش گل جاي سئوال دارد. با ادينهو در خصوص اين عملکرد و ساير حرف و حديث‌هايي که در اطرافش وجود دارد گپ زديم که ماحصل اين مصاحبه پيش روي شماست.

90: چطور شد رفته رفته به بازيکن تعويضي تراکتور بدل شديد که يا به عنوان يار جانشين وارد زمين مي‌شود و اصولا اولين تعويض اين تيم به حساب مي‌آيد؟

خب مي‌دانيد اصلا حساب اين فصل با دو فصل پيش جداست. من در تراکتور جاي ديگري بازي مي‌کردم و وظيفه ديگري داشتم در اين تيم جاي ديگري بازي مي‌کنم و وظيفه ديگري دارم. آن تيم وضعيت ديگري در جدول داشت و تراکتور الان به گونه ديگري بايد عمل کند.

90: قدري توضيح مي‌دهي؟

من از ابتداي فصل 94-93 به عنوان مهاجم نوک تراکتور کارم را با اين تيم شروع کردم و تا پايان کار هم همين روال ادامه داشت. در آن تيم تمام توپ‌ها به من ختم مي‌شد و اين من بودم که بايد حاصل زحمت بقيه را به بار مي‌نشاندم اما در اين تراکتور وظيفه من زدن ضربات آخر نيست بلکه به عنوان مهاجم سايه بايد به برنامه‌هاي هجومي تيم اضافه شوم و کمک کنم تا اول تيم گل بزند اگر اين اتفاق به گلزني خودم هم منجر شد که چه بهتر اما اولويتم بايد کمک براي گلزني تيم باشد. طبعا در چنين شرايطي نبايد توقع داشته باشيد من باز هم بيست گل بزنم و بتوانم با اين تعداد گل آقاي گل ليگ برتر شوم.

90: در مورد وضعيت اين تراکتور با آن تراکتور هم حرف مي‌زنيد؟

اين تراکتور زخم خورده است و به خاطر محروميت با کمبود بازيکن روبه‌رو است. وقتي چنين اتفاقي مي‌افتد ديگر اولويت‌بندي وجود ندارد. امکان دارد بارها به خاطر شرايط يک بازي بازيکنان در پست‌هاي غيرتخصصي به بازي بروند و اين اتفاق براي تراکتور امسال چندين و چند بار رخ داده است. خب با اين وضعيت همه معادلات تاکتيکي يک مربي بر هم مي‌ريزد و کارش بيش از پيش دشوار مي‌شود. من هم به خاطر همين موضوع و اضطرارهايي که پيش آمده در پست‌هاي غيرتخصصي‌ام بازي کرده‌ام و اين مهم از راندمان کاري‌ام مي‌کاهد.

90: پس خودت هم از عملکرد اين فصل راضي نيستي؟

راضي نيستم اما خوشحالم که بگويم کم‌کاري هم نکرده‌ام. من آنچه در حد توان داشتم براي موفقيت تراکتور گذاشته‌ام و از اين به بعد هم چنين خواهم کرد.

90: بعضي‌ها مي‌گويند ادينهو خيلي زود دست‌هايش را به حالت تسليم بالا برده است. واقعاً همينطور است و به قهرماني تراکتور ديگر اميدي نداريد؟

با توجه به نتيجه ديروز ديدار پرسپوليس - نفت ما هشت امتياز با اين تيم فاصله داريم و پر کردن اين خلأ هشت امتيازي فقط به تلاش ما بستگي ندارد. من زماني مي‌توانم با قاطعيت از قهرماني تراکتور حرف بزنم که ابتکار عمل دست خودمان باشد وگرنه اين که هم ما بايد در همه بازي‌‌ها پيروز شويم و هم اين که پرسپوليس بايد حداقل در سه بازي شکست بخورد احتمالي نيست که چندان بتوان روي آن حساب کرد. من واقع‌بينانه نگاه مي‌کنم و مي‌گويم ما شانس اندکي براي قهرماني داريم.

90: الان اون جلو کسي در نقش ادينهوي دو سال پيش بازي مي‌کند؟

الان فرزاد حاتمي ادينهوي تراکتور است و اين بازيکن است که بايد آن جلو گلزني کند.

90: چقدر در انجام اين ماموريت توفيق داشته؟

نمي‌دانم، کادر فني بايد نظر بدهند. من نه در مورد بازيکنان اظهارنظر مي‌کنم و نه در محدوده مسائل فني وارد مي‌شوم همين و بس.

90: بازي با فولاد خوزستان چي؟

در بازي با فولاد شانس زيادي براي پيروزي داريم اميدواريم بتوانيم امتيازاتي که اين هفته از دست داديم را به نوعي جبران کنيم هر چند که بايد با همين وضعيت ساخت ولي به آينده اميدواريم.

 

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن