90/ هفت تا فينال تا کسب جام باقي مانده است
شماره خبر : 138232
هادي محمدي به دليل درگيري با حامد لک از سوي کميته انضباطي مستحق جريمه شناخته شد و براي وي يک جريمه پنج ميليون توماني در نظر گرفتند در صورتي که در اين ماجرا به اصطلاح نه سر پياز بود نه ته پياز!

 

از اين که من و لک همسنگ‌ شديم ناراحتم

 

سايپا با يک امتياز از مهلکه گريخت

 

هادي محمدي: هفت تا فينال تا کسب جام باقي مانده است

هادي محمدي به دليل درگيري با حامد لک از سوي کميته انضباطي مستحق جريمه شناخته شد و براي وي يک جريمه پنج ميليون توماني در نظر گرفتند در صورتي که در اين ماجرا به اصطلاح نه سر پياز بود نه ته پياز! براي روشن شدن ماجرا و اين که بدانيم چه اتفاقاتي رخ داده که وي از جانب کميته انضباطي با چنين جريمه سنگيني روبه‌رو شده است ضمن اين که يک سري اتفاقات هم در اردوي تراکتور رخ داده بود که بايد در مورد آنها از وي سئوالاتي مي‌پرسيديم که ماحصل اين تلاش پيش روي شماست:

90: به نظر خودت مستحق جريمه پنج ميليون توماني بودي؟

به نظر شما چطور؟! آيا بايد جريمه من و حامد لک که شروع کننده درگيري و فحاشي بوده يکي باشد و هر دوي ما به يک ميزان جريمه بپردازيم مگر مي‌شود حرکات و رفتار حامد لک در روز بازي را در يک کفه گذاشت و رفتار من را که تازه به قصد دفاع از شهرام گودرزي با لک به مشکل خوردم را در کفه ديگر گذاشت و هر دو را همسنگ هم‌ ارزيابي کرد. اي کاش کميته انضباطي بر اساس گزارش ناظر بازي صدور راي نمي‌کرد و حالا که چنين جريمه‌اي براي ما در نظر گرفته لااقل به دفاع مي‌داد. اجازه من نمي‌دانم تصاوير تلويزيوني گوياي اتفاقات آن روز بودند يا نه اما همه مي‌دانند از دقيقه يک تا نود لک فقط پرخاش کرد و بد و بيراه گفت، من هم فقط قصد دفاع از همبازي جوان‌ترم را داشتم.

90: البته...؟!

البته حالا ديگه گذشته و اين اتفاقات بدون اين که بنده در آن کوچک‌ترين دخل و تصرفي داشته باشم رخ داده است ديگر چه مي‌توانم بگويم غير از اين که ابراز تاسف کنم.

90:در حالي که تشنه سه امتياز بوديد در خانه خودي به يک امتياز قناعت کرديد؟

سايپا در مقابل تراکتور فوتبال بازي نکرد آنها با ضد فوتبال و مسائلي از اين دست اقدام به وقت‌کشي و اتلاف زمان باز مي‌کردند و در نهايت هم به خواسته خودشان رسيدند.

90: تراکتور چي کم داشت؟

ما در مقابل سايپا همه کار کرديم غير از گل زدن. باور کنيد اگر صد بار ديگر اين بازي تکرار شود نتيجه شکست سايپا خواهد بود اما اين روز، روز تراکتور نبود و در روزي که بدشانسي آورديم حريف با خوش‌شانسي يک امتياز گرفت و از مهلکه گريخت.

90: خب با اين اوضاع کماکان به رقابت با پرسپوليس اميدواريد؟

هنوز هم اميدوارم. همانطوري که خودتان ديروز گفته بوديد دو تيم سپاهان و تراکتور در فاصله شش هفته به پايان رقابت‌هاي دوره چهاردهم شش امتياز فاصله داشتند و در نهايت سپاهان قهرمان شد پس چه دليلي دارد که اين اتفاق تکرار نشود ما که حسابي اميدواريم هفت تا فينال ديگر تا کسب جام فاصله داريم که اميدوارم در هر هفت بازي به پيروزي برسيم.

90: امکان دارد محمدرضا اخباري در بازي با فولاد نباشد در اين مورد که مشکلي نداريد؟

اميدوارم تا آن زمان مشکل مصدوميت محمدرضا اخباري حل شود چون محمدرضا براي تيم يک وزنه به حساب مي‌آيد که مي‌تواند مشکلات تراکتور در حراست از دروازه را مرتفع سازد اما گروسيان هم گلر بدي نيست. فرزين هم يک دروازه‌بان خوب و آينده دار است که اگر ميدان ببيند و به حقش برسد موفق خواهد شد.

90: با گروسيان مشکل هماهنگي نداريد؟

نه. در تمرينات خيلي راحت کار مي‌کنيم و از اين بابت مشکلي نداريم که نگران باشيم.

90: ديدار با فولاد؟

فولاد تيم بسيار خوبي است و چون در خوزستان بازي داديم بازي دشواري به حساب مي‌آيد اما کارنامه عملکرد ما در بازي‌هاي خارج از خانه ما را اميدوار مي‌سازد که در اين ديدار هم بتوانيم به پيروزي برسيم و با هر سه امتياز به تبريز برگرديم.

 

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن