90/ پول، معضل اصلي فوتبال
شماره خبر : 138245
استقلال خوزستان در بي‌پولي و فقر مطلق راهي عمان و دبي مي‌شود و خوشبختانه طي دو ديداري که برابر نمايندگان عربستان و امارات برگزار مي‌کند به شش امتياز باارزش دست پيدا مي‌کند.

سوت آغاز


استقلال خوزستان در بي‌پولي و فقر مطلق راهي عمان و دبي مي‌شود و خوشبختانه طي دو ديداري که برابر نمايندگان عربستان و امارات برگزار مي‌کند به شش امتياز باارزش دست پيدا مي‌کند. خوزستاني‌ها که حتي پول تو جيبي هم براي تفريح و استراحت و احيانا خريد سوغاتي نداشتند براي اين که ثابت کنند پول همه چيز نيست شهرين نتيجه را کسب کردند تا هيچ حرف و حديثي در موردشان باقي نماند.

غير از استقلال خوزستان، تيم‌هاي نفت و استقلال تهران هم با مشکلات شديد مالي مواجه هستند. با اين توضيح که نفت در جام باشگاه‌هاي آسيا غايب است اما استقلال تهران به عنوان يک مدعي درگير مسابقات مهم فوق مي‌باشد. با اين حال مي‌بينيم که موضوع بي‌پولي در دو تيم فوق تفاوت‌هاي عمده‌اي با هم دارد. مشکل مالي نفت انعکاس خارجي ندارد، اما استقلال به دليل درگيري در ليگ قهرمانان همه حرکاتش در زمينه‌هاي گوناگون و به ويژه همين بي‌پولي اخير انعکاسي بين‌المللي دارد که مي‌تواند خطرناک باشد.

با توجه به شرايط موجود اين سئوال پيش مي‌آيد که چگونه استقلال خوزستان بدون پول راهي رقابت‌هاي بين‌المللي مي‌شود و دو پيروزي مهم کسب مي‌کند و هرگز کارش هم به اعتصاب کشيده نمي‌شود اما تا نوبت به استقلال رسيد به رغم اين که بازيکنان تيم 50 درصد از قراردادشان را دريافت نمودند دو روز است که تمرين نمي‌کنند و اين کار آنها هم به درستي به اعتصاب تشبيه مي‌شود.

حرکت اخير استقلالي‌ها ثابت کرد که پول معضل اصلي فوتبال ايران است و مي‌بينيم که بودنش چه مضراتي دارد و نبودنش هم تا حد فاجعه تاثيرگذار خواهد بود. به هر حال بايد فدراسيون فوتبال و مديران رده بالاي وزارت ورزش ترتيبي اتخاذ نمايند که اگر اولا هيچ تيمي با معضل بي‌پولي مواجه نشود و ثانيا هرگونه بي‌پولي و کم‌پولي توسط مديران اين تيم‌ها به گونه‌اي مديريت شود که کار به اعتصاب و اين‌جور چيزها کشيده نشود.

 

 

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن