دادگاه 90 اين شماره : نادر فريادشيران
شماره خبر : 138255
ماجراي دعواي اخير ميان مديرعامل نساجي مازندران و سرمربي ملوان که منجر به غش کردن محمد مايلي‌کهن گرديد طي چند روز اخير همه درگيري‌هاي گذشته اعم از دعواي کي‌روش ، برانکو و اختلاف بين برانکو و رضاييان را تحت‌الشعاع قرار داد.

دادگاه 90

اين شماره : نادر فريادشيران

آقاي فرياد شيران ! اتهام شما تهمت زدن به ديگران است

نام :‌نادر

نام خانوادگي:  فريادشيران

شغل : مربي گلري فوتبال

شهرت :‌ -

ماجراي دعواي اخير ميان مديرعامل نساجي مازندران و سرمربي ملوان که منجر به غش کردن محمد مايلي‌کهن گرديد طي چند روز اخير همه درگيري‌هاي گذشته اعم از دعواي کي‌روش ، برانکو و  اختلاف بين برانکو و رضاييان را تحت‌الشعاع قرار داد.

متاسفانه در اين ماجرا دو طرف حسابي  از خجالت هم در آمدند که باورش براي افراد  غير فوتبالي خيلي سخت است.

بد نيست بدانيد دو طرف خود را محق و در دعواي اخير صاحب حق و حقوق مي‌دانند و بديهي است که اطرافيان آنان هم در اين راه براي دوست خود سنگ تمام بگذارند.

نادر فريادشيران که حدود 22 سال است در تيم هاي گوناگون دستيار محمد مايلي‌کهن بوده با ورود به ماجراي اخير مي‌گويد : مشکل ما اين است که رمضاني سابقه خوبي در فوتبال ندارد و آدم فاسدي است  -  به نقل از يکي از روزنامه هاي ورزشي-  اين حرف صرف‌نظر از اين که مي‌تواند بار حقوقي براي فريادشيران داشته باشد يک اظهارنظر خارج از عرف و موازين شرعي است که يک نفر به خود اجازه مي‌دهد فرد ديگري را با اين عبارات مورد حمله قرار دهد.

آقاي فريادشيران ! که انگار نمي‌خواهد اشکالات موجود در رفتار رئيس و سرمربي هميشگي خود را قبول کند  در حالي اين اتهام را به عبدالحميد رمضاني وارد نموده که هيچ کس چنين حقي براي او قائل نيست. ما نادر فرياد شيران را براي همين اتفاق به دادگاه 90 احضار مي‌کنيم و اميدواريم که ايشان بتواند در قبال  اعضاي هيأت منصفه دادگاه از خودش به خوبي دفاع نمايد.

 

 

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن