90/ باز هم دعوا
شماره خبر : 138257
اسمش فوتبال حرفه اي است اما در بطن آن اتفاقاتي رخ مي‌دهد که حکايت از غير حرفه اي گري و بي‌فرهنگي کساني است که خود را به نوعي در اين فوتبال صاحب حق و صاحب مسئوليت مي‌دانند .

سوت آغاز

 

اسمش فوتبال حرفه اي است اما در بطن آن اتفاقاتي رخ مي‌دهد که حکايت از غير حرفه اي گري و بي‌فرهنگي کساني است که خود را به نوعي در اين فوتبال صاحب حق و صاحب مسئوليت مي‌دانند .  نمي‌خواهيم خيلي راه دوري برويم و يا به گذشته ها نقب بزنيم اما واقعاً امسال در فوتبال ما و در ليگ هاي برتر و دسته اول تاکنون چندين مرتبه شاهد دعواهايي بوديم که عوامل آن و طرفين اين دعواها هيچ حد و مرزي براي منويات  غلط خود  قائل  نبوده و  نيستند .  انصافاً با اين رفتارها و از همه بدتر با  بداخلاقي هايي که در فوتبالمان مي‌بينيم و شاهديم که چه متولياني دارد به لحاظ فني هم بايد درجا بزنيم  که  بدون ترديد خيلي زود دچار آن مي‌شويم . البته از حق نگذريم که عده اي هم صادقانه  و دلسوزانه و در عين ادب و اخلاق و تقيد به اصول حرفه اي گري دارند کارشان را انجام مي‌دهند اما اين عده قليل در قياس با اغلب مديران و مربيان بي‌تعهد به موازين اخلاقي  و رفتاري چه کاري مي‌توانند انجام دهند؟

دعواي محمد مايلي‌کهن و عبدالحميد رمضاني قطعاً آخرين دعوا بين دو مسئول و دو بزرگتر فوتبال ما نخواهد بود و بايد تا فوتبال ما هست ،‌انتظار چنين برخوردهايي را داشته باشيم .  متاسفانه آن جواناني که مي‌بينند بزرگشان بر سر يک موضوع کوچک چنان غيرقابل مهار از خجالت هم در مي‌آيند چگونه مي‌خواهند در اين فوتبال نقش مفيد و سازنده داشته باشند و در فرداي فوتبال اين مملکت نقش آفريني کنند.

انصافاً فوتبال ما مگر چقدر ظرفيت دارد که بايد در هر لحظه و  هر آن نظاره گر يک بي‌اخلاقي و يا دعوا از سوي بزرگان و متوليانش باشد ؟ ‌در اين زمينه باز هم خواهيم گفت.

 

 

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن