90/ زماني زمان مصاحبه نمي‌تواند خود را کنترل کند
شماره خبر : 138258
در فاصله سه روز مانده تا بازي اخير استقلال در ليگ‌‌برتر مقابل سايپا اتفاق عجيبي براي اين تيم افتاد . بازيکنان به يک باره در اعتراض به مشکلات مالي دست به اعتصاب زدند.

بهنام معتمدي

در فاصله سه روز مانده تا بازي اخير استقلال در ليگ‌‌برتر  مقابل سايپا اتفاق عجيبي براي اين تيم افتاد . بازيکنان به يک باره در اعتراض به مشکلات مالي دست به اعتصاب زدند. اعتصابي که باعث تحريم تمرينات شد  موردي که تا به حال در تاريخ اين باشگاه اتفاق نيفتاده بود.  آبي‌پوشان پايتخت بدون انجام حتي يک جلسه تمرين  تاکتيکي به مصاف حريف خود رفتند . با توجه به شرايط موجود اغلب اعتقاد داشتند آبي ها مقابل سايپا نتيجه نخواهند گرفت اما کادر فني و بازيکنان با غيرت خود نشان دادند   حفظ اعتبار نام استقلال و شادي هواداران براي آنها از  اهميت بالايي برخوردار است و توانستند حريف خود را شکست دهند. بعد از اين اتفاق پيش‌بيني‌ مي‌شد آنها از فرداي بازي فوق دست به تمرين زده و اعتصاب را ادامه ندهند اما اين گمانه زني غلط بود و آنها رويه اعتصاب را ادامه دادند. اتفاقات اخير باعث شد  رضا افتخاري  مديرعامل باشگاه در محل تمرين حاضر شود و  با آبي‌پوشان و کادرفني صحبت کند. درباره اين جلسه و اتفاقات روي داده  را در قالب گزارش بخوانيد:

 

منصوريان مديرعامل را به تمرين کشاند

عليرضا منصوريان قبل از روز پنج‌شنبه گذشته متوجه درصد بالاي ادامه اعتصاب شاگردان خود شده بود. او به همين دليل با رضا افتخاري تماس حاصل کرد و از او خواست با حضور در محل تمرين با شاگردان او مشغول صحبت شود. افتخاري هم که از رابطه بسيار نزديکي با کادر فني و بازيکنان برخوردار است درخواست سر‌مربي استقلال را بلافاصله قبول کرد و با حضور در کمپ مرحوم حجازي آماده جلسه با بازيکنان شد.

 

جلسه با منصوريان و فريبا

رضا افتخاري به محض ورود به کمپ راهي يکي از اتاق‌هاي آنجا شد و به جاي صحبت با بازيکنان جلسه اي نزديک به يک ساعت را با بهتاش فريبا و عليرضا منصوريان برگزار کرد. او با اين دو مشغول بحث و گفت و گو درباره راه حل هاي برطرف کردن مشکلات بازيکنان شد و طرفين نقطه نظرات  خود را مطرح کردند.

 

منصوريان پيام رسان مديرعامل

بعد از اين که جلسه به پايان رسيد رضا افتخاري از عليرضا منصوريان و بهتاش فريبا خواست آنها حرف هاي او را به بازيکنان انتقال دهند و موضع و نظرات وي را بازگو کنند. به همين منظور آنها راهي رختکن آبي‌پوشان شدند تا پيام رسان حرف‌هاي مديرعامل باشگاه باشند.

 

حرکت عجيب منصوريان !

زماني که  منصوريان  به همراه فريبا در حال رفتن به رختکن بازيکنان بود به يک باره با ديدن عکاسان و فيلمبرداران حاضر درمحل عنوان کرد اجازه عکس گرفتن و فيلمبرداري نداريد و اين کار را انجام ندهيد.  درخواست منصوريان تعجب اصحاب رسانه را به همراه داشت.

 

افتخاري هم آبي پوشان را راضي نکرد

منصوريان و فريبا با حضور نزد بازيکنان آنچه حرف ها و موضع افتخاري در جلسه با آنها بود را به آبي‌پوشان انتقال دادند و عنوان کردند که  قول داده خيلي زود مشکلات مالي را برطرف خواهد کرد و درخواست نموده تمرينات را استارت زده و دست از اعتصاب بردارند اما آنها تحت هيچ شرايطي حاضر به شکست اعتصاب نشدند تا اين که منصوريان از افتخاري خواست خود ايشان  با  بازيکنان  صحبت کند.

 

مديرعامل هم باعث شکسته شدن اعتصاب نشد

بعد از اين اتفاق افتخاري وارد رختکن شد و نزديک يک ساعت و نيم با بازيکنان صحبت کرد.  او تا مي‌توانست از مشکلات موجود مالي گفت و عنوان کرده که خيلي زود پرداختي به بازيکنان صورت خواهد گرفت . در پايان صحبت هاي او و تلاش هايي که براي شکسته شدن اين اعتصاب افتخاري انجام داد در کمال تعجب باز هم آنها از موضع خود کوتاه نيامده و اعلام کردند به هيچ عنوان تمرين نخواهند کرد.

 

گلايه از زماني

خبردار شديم بازيکنان در اين جلسه طولاني  از حسن زماني عضو هيأت مديره هم به شدت بابت اظهارنظرات و مصاحبه‌هايي که اخيراً انجام داده گلايه مي‌‌کنند که افتخاري به آنها عنوان کرده در عمان که بوديم با زماني درباره رفتارهاي او خيلي  صحبت کردم و باز هم با وي صحبت مي‌کنم. شايد او نمي‌تواند خودش را جلوي ميکروفون يا در مصاحبه بگيرد و خود را کنترل کند.

 

 

 

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن