90/ خطر بيخ گوش دايي و حسيني
شماره خبر : 138259
تساوي ذوب‌آهن و نفت تهران به درد هيچ يک از اين تيم ها نخورد و يک گام ديگر از کسب سهميه دور شدند. در حال حاضر ذوب‌آهن با تيم سوم جدول ده امتياز فاصله دارد و نفت تهران هم با يازده امتياز اختلاف تلاش مي‌کند تا شايد خودش را به استقلال رده سومي برساند.

نه زيبا بازي  مي‌کنند نه نتيجه مي‌گيرند

 

تساوي ذوب‌آهن و نفت تهران به درد هيچ يک از اين تيم ها نخورد و يک گام  ديگر از کسب سهميه دور شدند. در حال حاضر ذوب‌آهن با تيم سوم جدول ده امتياز فاصله دارد و نفت تهران هم با يازده امتياز اختلاف تلاش مي‌کند تا شايد خودش را به استقلال رده سومي برساند.  البته نفتي ها به فينال جام‌حذفي صعود کرده اند و اميدوارند با شکست تراکتور سازي هم جام بگيرند و هم سهميه آسيا را که خيلي کار سختي را در پيش دارند.

اگر شاگردان علي دايي به اميد قهرماني در جام‌حذفي نشسته اند سخت در اشتباهند چون فصل گذشته نيز استقلالي‌ها چنين اميدي داشتند اما مقابل ذوب‌آهن   شکست خوردند تا هم به جام نرسند و هم به پلي‌اف آسيا راه پيدا کنند. نفت کار سختي مقابل تراکتور سازي دارد که به خوبي مي‌داند شاگردان امير قلعه‌نوعي به راحتي قهرماني جام‌حذفي را از دست نخواهند داد. آنها از کسب قهرماني ليگ‌‌برتر تا حدودي نااميد هستند و  تنها اميدشان همان فينال جام‌حذفي است . در هر حال با شرايطي که دو تيم نفت و ذوب‌آهن دارند بايد خيلي تلاش کنند تا کارشان به اما و اگر نکشد.

 

4 تيم رقيب نفت و ذوب‌آهن

دو تيم پرمهره چند رقيب ديگر از جمله استقلال خوزستان ، پيکان ، گسترش فولاد تبريز ،‌سپاهان و حتي فولاد خوزستان را پيش روي خودشان مي‌بينند. فاصله اندک اختلافات امتيازات باعث شد چهار تيم ديگر نيز نيم نگاهي به مکان سومي و در نهايت چهارمي دارند. شايد خيلي ها سه تيم اول ليگ شانزدهم را از الان پيش‌بيني‌ کنند. پرسپوليس صدرنشين است که بايد او را قهرمان زود هنگام ليگ دانست و تيم هاي استقلال  و تراکتور سازي نيز رتبه دوم و سوم را از آن خود خواهند کرد. اين که تراکتور سازي دوم شود يا استقلال فرقي ندارد چون هر دو سهميه خواهند گرفت چه دوم شوند و يا سومي را به دست آورند . در هر حال نيم‌فصل دوم براي تيم هاي دايي و حسيني اصلا خوب نبوده و خيلي امتياز از دست داده اند. گرچه هر يک از مربيان بهانه‌هاي خودشان را دارندولي با بهانه آوردن کار درست نمي‌شود و تيمي به سهميه نخواهد رسيد.

 

نيم‌فصل دوم فاجعه

نتايج نيم‌فصل دوم تيم علي دايي فاجعه بوده و نتوانسته انتظارات را برآورده کند . از  شکست مقابل استقلال و پرسپوليس که بازي هاي حيثيتي محسوب مي‌شود گرفته تا امتياز دادن به تيم هاي انتهاي جدولي حاصل کار شاگردان دايي بوده است. البته دايي و شاگردانش بهانه‌هاي زيادي براي نتيجه نگرفتن آورده‌اند که هيچ يک پذيرفتني نيست و نمي‌شود مشکلات مالي را به نتايج ربط داد. تيمي که تا الان حدود 40 درصد پرداختي داشته،‌ نمي‌شود از مسئولانش ايراد گرفت و گفت مشکل مالي دارد. نفت به جز کسب نتايج ضعيف  فوتبال تماشاگر‌پسندي نيز ارائه نمي‌دهد و با توجه به مهره هايي که دارد اصلاً رضايت بخش نيست. دايي در نيم‌فصل  دوم خريد هاي زيادي داشته که اضافه شدن شهباززاده و تيموريان هم نتوانسته  به کمک نفت بيايد. اگر بخواهيم دروازه نفت را از ديگر پست ها جدا کنيم  اين تيم در هر پستي چند بازيکن  خوب  دارد که اصلاً لنگ نخواهد ماند . در حال حاضر بهترين هافبک ها و مهاجمان در تيم دايي جمع شده اند ولي فعلاً نتوانسته اند کار خاصي انجام دهند. ايمان مبعلي که  بهترين پاسور تيم است فقط از روي ضربات شروع مجدد خوب مي‌تواند مهاجمان را تغذيه کند که تيم ها دست او را نيز خوانده‌‌اند و دايي بايد فکر تاکتيک ديگري براي رسيدن به گل باشد.

 

 

 

 

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن