من عاشق يک توپ بوالهوس شدم !
شماره خبر : 138260

7 مصاحبه جالب

 

519- ديويد بکام :  من هميشه اين باور را داشته‌ام که اگر مي‌خواهيد در زندگي‌تان به چيز خاصي دست يابيد مجبوريد کار کنيد، کار کنيد و بعد دوباره مقداري بيشتر کار کنيد.

520- رونالدينيو : ارزشي ندارد که تو چه کسي هستي.  اين چيزهاي ساده در زندگي هستند که تو را به اين باور مي‌رسانند که مي‌تواني به آنچه که مي‌خواهي دست يابي .

521- ميشل پلاتيني : آن کاري را که زيدان مي‌تواند با توپ فوتبال انجام دهد ،‌مارادونا با يک پرتقال انجام مي‌دهد.

522- تيري آنري : در فوتبال شما را هميشه براساس آخرين بازي که انجام داده‌ايد قضاوت مي‌کنند. هر کسي که باشيد و يا هر چقدر که بازيکن شگفت‌انگيزي  باشيد فقط و فقط اين آخرين بازي شماست که همه آن را ديده‌اند و به ياد دارند.

523- امانوئل پتي : اگر از من بخواهي علت موفقيت شبکه‌هاي اجتماعي را خيلي ساده توضيح بدهم مي‌گويم خيلي  ساده است چون مردم مي‌خواهند حق حرف زدن داشته باشند. مردم مي‌خواهند حق داشته باشند آنچه را که درست است بگويند. آنها دوست ندارند منتظر باشند تا يک نفر از آنها درباره حق و حقيقت سئوال کند. آنها مي‌خواهند هرچه  را احساس مي‌کنند  بگويند.

524- فابين بارتز :  من ناآگاهانه عاشق گوي کوچکي شدم با حرکت هاي ارتجاعي جالب،   بامزه و دمدمي مزاج  که گاهي اوقات با خود من هم بازي مي‌کند!

525- مالکوم ايکس: شما نمي‌‌توانيد صلح و آرامش  را از آزادي جدا کنيد زيرا تا فردي آزاد نباشد نمي‌تواند صلح و آرامش داشته باشد.

 

 

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن