8 نکته از سردار آزمون و مسابقه يونايتد – روستوف
شماره خبر : 138264
مسابقه پنج‌شنبه شب روستوف – منچستر يونايتد در چارچوب مرحله يک شانزدهم ليگ اروپا در زمين روستوف برگزار شد و با نتيجه تساوي يک – يک به پايان رسيد.

 

فرار از دست گردن کلفت هاي روس

ليديا خسروي

1-  مسابقه پنج‌شنبه شب روستوف منچستر يونايتد در چارچوب مرحله يک شانزدهم ليگ اروپا در زمين روستوف برگزار شد و با نتيجه تساوي يک يک به پايان رسيد. مورينيو هر چند از زمين مسابقه شاکي بود و آن را وحشتناک توصيف کرد اما با خيالي راحت و تقريبا راضي از اين تساوي به منچستر بازگشت.

2-‌ در اين ديدار سردار آزمون برخلاف انتظار فقط 16 دقيقه بازي کرد و دقيقه 74 مسابقه به جاي آلکساندر بوخاروف زننده گل تساوي بخش روستوف وارد ميدان شد و يک بار هم مي‌توانست دروازه يونايتد ها را باز کند.  شايد بردي‌يف  به خاطر شرايط زمين و تکنيک مثال‌زدني سردار بيشتر روي ديدار برگشت روي او حساب کرده است.

3- اين ديدار يک تماشاگر ويژه داشت و آن هم کسي نبود جز کارلوس کي‌روش سرمربي تيم‌ملي کشورمان ! روزنامه‌هاي انگليسي در اين مورد نوشتند 238 هوادار يونايتد که براي حمايت از تيم محبوب‌شأن رنج اين سفر طولاني را به جان خريده بودند تنها نبودند و يک چهره آشنا به نام کارلوس کي‌روش  دستيار سابق فرگوسن هم در کنار آنها بود. باشگاه يونايتد هزينه ويزاي تماشاگران را پرداخت کرده بود.

4- رسانه‌هاي اروپا مي‌نويسند روستوف قبول کرده که سردار را از دست مي‌دهد و خود را براي خروج او آماده مي‌کند. تا قبل از اين باشگاه روستوف به شدت با خروج سردار از اين تيم مخالف بود اما به نظر مي‌رسد با سيل پيشنهادات رسيده و شهرت روزافزون آزمون دارد کم‌کم تسليم مي‌شود.

5-  قبل از اين ديدار علاوه بر مطلب سايت يوفا که سردار آزمون را به زلاتان ابراهيموويچ ايران تشبيه کرده بود چند سايت اروپايي نوشته بودند سردار دفاع منچستر يونايتد را به خاک و خون مي‌کشد که البته اين اتفاق نيفتد و تنها 16 دقيقه بازي نصيب اين نابغه ايراني شد.

6- خوزه مورينيو سرمربي اين تيم قبل از ديدار با روستوف از هواداران و سکوهاي اين تيم وحشت داشت.  هواداران روستوف علاوه بر نژادپرست بودن بسيار خشن هستند. انگليسي‌ها در مسابقات يوروي سال گذشته ميلادي و در ديدار با روسيه ضرب شست و طعم خشونت اوباش و  گردن کلفت هاي روسي را چشيده بودند و مورينيو و انگليسي‌ها  مي‌ترسيدند در اين ديدار نيز مثل  يورو 2016 فرانسه  قلع و قمع شوند اما از بخت خوب آنها هواداران روستوف علاقه زيادي به زلاتان داشتند و حواس آنها بيشتر به اظهار علاقه به زلاتان صرف شد تا خشونت و بزن بزن !

7-‌ عليرغم انتظار هواداران روستوف استقبال خوبي از هواداران يونايتد داشتند و حتي به آنها پتو هم هديه دادند تا سرماي آزار دهنده روسيه زياد اذيتشان نکند.

8- در دقيقه 85 آزمون مي‌توانست دروازه يونايتد ها را باز کند اما تکل به موقع  روخو آرژانتيني اجازه نداد بدترين اتفاق براي منچستر يونايتد بيفتد.

 

 

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن