پادو فرشته آسماني
شماره خبر : 138271
نيمکت نشيني لئوناردو پادوواني در آخرين بازي سال 95 استقلال در ليگ برتر از سوي منصوريان عجيب بود. او بانشاط تر در ساختار تدافعي اش مقابل مهاجمان سرعتي سايپا مي‌خواست بازنده نباشد..

پادو فرشته آسماني

نيمکت نشيني لئوناردو پادوواني در آخرين بازي سال 95  استقلال در ليگ برتر از سوي منصوريان عجيب بود. او بانشاط تر در ساختار تدافعي اش مقابل مهاجمان سرعتي سايپا مي‌خواست بازنده نباشد..

اوضاع براي سرمربي استقلال همان طور که دوست داشت پيش رفت به خصوص در نيمه دوم چون زوج رابسون و حسيني خوب کار مي کردند و اجازه نفوذ به مهاجمان حريف نمي دادند اما وقتي فشار روي دروازه استقلال بيشتر از هميشه شد منصوريان پادوواني را از روي نيمکت بلند کرد و به عنوان جانشين مهاجم ناکام تيمش به ميدان فرستاد غافل از اين که مرد برزيلي در آخرين دقيقه از وقت هاي تلف شده به فرشته آسماني آبي ها در آزادي تبديل خواهد شد و کاري که علي قرباني نتوانست انجام دهد را به خوبي انجام داد.

مرد باتجربه برزيلي که در بازي با التعاون نشان داد مي تواند از قدرت سرزني اش نهايت بهره را ببرد بعد ازدريافت گل تساوي از حريف آن هم در آخرين دقيقه بازي بدون اين که روحيه اش را از دست بدهد به خط حمله استقلال اضافه شد و از آخرين ارسالي که روي دروازه سايپا صورت گرفت دوباره گلزني کرد

 

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن