90/ همراه با استقلال در آستانه سومين بازي آسيايي
شماره خبر : 138282
بعد از بازگشت کاروان استقلال به تهران پس از انجام دو ديدار آسيايي اين تيم مقابل الاهلي و التعاون بود که به يکباره بازيکنان دست به اعتصاب زدند و تمرينات را به دليل نارضايتي بابت مشکلات مالي تحريم کردند.

بهنام معتمدي

بعد از بازگشت کاروان استقلال به تهران پس از انجام دو ديدار آسيايي اين تيم مقابل الاهلي و التعاون بود که به يکباره بازيکنان دست به اعتصاب زدند و تمرينات را به دليل نارضايتي بابت مشکلات مالي تحريم کردند.

اين اتفاق ادامه داشت تا روز بازي با سايپا که آبي‌پوشان توانستند با وجود عدم انجام حتي يک جلسه تمرين حريف خود را شکست دهند. بعد از بازي پيش‌بيني‌ مي‌شد آنها دست از اعتصاب بردارند اما اين گونه نشد و اعتصاب پايان نيافت . اين موضوع تا روز جمعه گذشته ادامه پيدا کرد و حتي حضور مديرعامل تيم در محل تمرين استقلال و جلسه با بازيکنان نيز باعث نشد تصميم آنها پايان يابد. در شرايطي که اغلب پيش‌بيني‌ ها بر اين بود که اعتصاب آبي‌پوشان ادامه دار باشد . بالاخره جمعه شب با تلاش افتخاري و منصوريان به همراه رحمتي  اين اعتصاب شکسته شد و شاگردان منصوريان از ديروز بعد از يک هفته تحريم کردن تمرينات خود را آماده ديدار فردا مقابل لوکوموتيو کردند. گزارشي درباره اتفاقات تمرين فوق و اخبار استقلال در آستانه بازي مقابل حريف ازبکستاني تهيه کرديم که پيش روي شما است.

 

آبي‌پوشان در آزادي هم قسم شدند

بعد از شکسته شدن اعتصاب بازيکنان استقلال آنها ظهر ديروز بعد از يک هفته تحريم کردن تمرينات در زمين شماره دو ورزشگاه آزادي تمرينات آماده سازي خود جهت ديدار فردا مقابل لوکوموتيو ازبکستان را استارت زدند. قبل از آغاز تمرين کادر فني و بازيکنان با يکديگر هم‌قسم شدند تا در بازي فردا نيز بتوانند به نتايج خوب خود در چند ماه گذشته ادامه دهند و با شکست حريف ازبکستاني خود هواداران را خوشحال کرده و يک گام ديگر به صعود از مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا نزديک شوند.

 

جلسه کادر فني با بازيکنان

عليرضا منصوريان زماني که بازيکنان قصد ورود به زمين را جهت آغاز تمرين داشتند  از آنها خواست ابتدا در جلسه با او حضور يابند. منصوريان در اين جلسه از بازيکنان خواست ديگر به حواشي و مشکلات فکر نکرده و افکار خود را فقط به شکست دادن لوکوموتيو متمرکز کنند زيرا سه امتياز اين بازي با توجه به ميزباني استقلال از اهميت خاصي براي اين تيم جهت صعود از مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا برخوردار است.

 

لوکوموتيو آناليز شد

بعد از پايان جلسه کادر فني و بازيکنان آنها دو بازي قبلي لوکوموتيو در ليگ قهرمانان آسيا را نگاه کرده و حريف خود را مورد آناليز قرار دادند. کادر فني زمان پخش دقايقي از اين دو بازي فوق لوکوموتيو را مورد آناليز قرار دادند تا آبي‌پوشان به بهترين شکل از نقاط ضعف و قوت حريف شناخت پيدا کنند و بتوانند با شناخت کافي از حريف خود براي بردي ديگر پا به زمين مسابقه گذارند.

 

استقلال بدون مصدوم تمرين کرد

با پايان يافتن جلسه آناليز لوکوموتيو تمرين استقلال آغاز شد و آبي‌پوشان تمرينات تاکتيکي خود جهت شکست حريف را پشت سر گذاشتند. ابتدا آنها دقايقي تمرينات هوازي کردند و سپس زير نظر کادر فني آيتم هاي مختلف را پشت سر گذاشتند.

اتفاق خوب و مهم براي منصوريان در اين تمرين حضور تمام بازيکنان بود و او از اين که در حال حاضر هيچ‌کدام از شاگردانش مصدوم نيستند ابراز رضايت کرد.

 

استقلال بعد تمرين به  اردو  رفت

بعد از پايان تمرين،‌ آبي‌پوشان راهي هتل المپيک شدند تا اردوي دو روزه خود پيش از بازي فردا را برگزار کنند. آنها بعد از صرف ناهار بازيکنان راهي اتاق هاي خود شدند و قرار شد تا عصر در جلسه دوباره آناليز حريف ازبکستاني حضور پيدا کنند تا آخرين نکات لازم را منصوريان و دستيارانش به بازيکنان گوشزد کنند.

 

افتخاري امشب کنار تيم

رضا افتخاري از روزي که مديرعامل استقلال شده است اغلب همه ديدارهاي اين تيم را با حضور در ورزشگاه و از نزديک نظاره کرده است و در اردو هاي تيم قبل از بازي هاي خود نيز کنار کادر فني و بازيکنان بوده است.

خبردار شديم او امشب با حضور در هتل المپيک به اردوي استقلال سر خواهد زد و نشستي را با کادر فني و بازيکنان جهت افزايش روحيه آنها برگزار مي‌کند.

 

همچنان بازيکنان ممنوع‌المصاحبه هستند

عليرضا منصوريان چند روز قبل بازي با سايپا با توجه به اعتصاب شاگردانش و جلوگيري کردن از ايجاد حاشيهاي جديد از بازيکنان خواسته بود مصاحبه اي انجام ندهند اما از شاگردان خود خواست تا قبل ديدار فردا هيچ‌گونه مصاحبه يا اظهارنظري را انجام ندهند تا تيم با تمرکز و روحيه بالا فقط آماده دومين برد آسيايي خود شود.

 

 

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن