90/ نفهميدم چرا از کوره در رفتم !
شماره خبر : 138288
درديدار صباي قم و گسترش فولاد که با تساوي به پايان رسيد يک اتفاق عجيبي رخ داد و قاسم دهنوي هافبک صبا پس از گرفتن کارت زرد، کارت داور را شوت کرد!

علي مسعودي

درديدار صباي قم و گسترش فولاد که با تساوي به پايان رسيد يک اتفاق عجيبي رخ داد و قاسم دهنوي هافبک صبا پس از گرفتن کارت زرد، کارت داور را شوت کرد!

اين اتفاق در حالي رخ داد که روي اوخطا شده بود ولي داور خطاي دهنوي را گرفت. در هر حال چنين اتفاقي رخ داد و براي مطلع شدن از چند و چون کار دهنوي و شرايط صبا گفت و گويي با او انجام داديم که در زير مي‌خوانيد:

90: چرا يک دفعه از کوره در رفتي؟‌

اين اتفاق يک دفعه افتاد و متوجه نشدم چه کار کردم. مصدوم شده بودم که بازيکن حريف روي من خطا کرد و داور خطاي من را گرفت و روي عصبانيت يک کاري کردم که همان موقع  رفتم رختکن داوران و  از آنها عذرخواهي کردم. الان هم عذرخواهي مي‌کنم و اميدوارم عذرخواهي من را بپذيرند. روي عصبانيت يک کاري کردم که خيلي زود پشيمان شدم.

90: جوان هم نيستي که بگوييم جواني کردي؟

اين جور کارها ربطي به جواني و با تجربه بودن ندارد و ممکن هر بازيکني چنين واکنشي را نشان دهد. باور کنيد مدت‌هاست تحت فشار هستيم و يک طرف پول نميدهند و از طرف ديگر تيم انتهاي جدولي است و هر لحظه امکان دارد فانوس به دست شود. تمام مشکلات را تحمل مي‌کنيم ولي گاهي اوقات نمي‌‌توانيم خودمان را کنترل کنيم.

90: صبا که نيم‌فصل دوم نتايج خوبي کسب کرده است؟‌

درست است که نيم‌فصل دوم خوب نتيجه گرفته ايم ولي متاسفانه نيم‌فصل اول کلي امتياز از دست داديم که بايد جبرانش کنيم. کار سختي براي ماندن در ليگ‌‌ داريم و هر بازي کلي فشار روي تيم مي‌آيد.

90: سرمربي تيم هم بدجوري از دست تو شاکي شده؟

آقاي مرفاوي به خاطر کارت زردي که گرفتم عصباني نشد به خاطر حرکتي که کردم ناراحت است.  من به او حق مي‌دهم و از او هم  عذرخواهي مي‌کنم.

90:قبول داري سال سختي را سپري کردي؟‌

کاملاً درست است.  سال سختي را گذرانده‌ام که اميدوارم هر چه زودتر تمام شود.   در فوتبالي که پول نيست و تيم ها با بحران مواجه شده اند بازيکنان نيز هر لحظه امکان دارد واکنش نشان دهند.

90:‌ولي صبا در تبريز نتيجه خوبي از گسترش فولاد گرفت ؟

تساوي مقابل گسترش فولاد خوب بود و کسب يک امتياز براي تيمي که در حال فرار از سقوط است بد نيست. ما اگر از شش بازي باقي مانده سه برد يا هفت امتياز بگيريم از سقوط رهايي پيدا خواهيم کرد.

90:‌ولي پايين جدول خيلي فشرده و حساس شده است .

کاملاً اين طور است. تيم هاي بالاي جدول خودشان را جدا کرده اند و يک جورهايي سه سهميه آسيا مشخص شده و ساير تيم ها نيز براي بقا و تک رقمي شدن مبارزه مي‌کنند.

90:‌اولين بازي سال آينده را هم بايد مقابل پديده اوج گرفته انجام دهيد. در اين رابطه صحبت مي‌‌کني؟‌

پديده با سه پيروزي پياپي خودش را از انتهاي جدول جدا  کرد و براي بقا يک يا دو برد ديگر لازم دارد.

شرايط ما هم تا حدودي همين طور است و به نظرم بازي شش امتيازي را مقابل پديده داريم که پيروز آن خيالش را براي ادامه مسابقات راحت تر مي‌کند.

90:از ليگ شانزدهم راضي هستي؟

راضي نيستم چون فصل خوبي را نداشتم و همش با مشکلات دست و پنجه نرم مي‌کردم. اميدوارم سال آينده اين گونه نشود.

90:‌فکر مي‌کني سال آينده اوضاع فوتبال بهتر شود؟‌

هميشه سال منتهي به جام‌جهاني سال خوبي مي‌شود شک نکنيد فصل آينده بهترين فصل خواهد شد.

 

 

 

ارسال در: يکشنبه 22 اسفند ساعت 20:42 (1395/12/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن