90/ فوتبال وحشي
شماره خبر : 138326
مگه جنگه؟چه خبره؟مگه فوتبال براي لذت بردن و سرگرمي و حتي ورزش کردن نيست؟

کامران احمدپور

مگه جنگه؟چه خبره؟مگه فوتبال براي لذت بردن و سرگرمي و حتي ورزش کردن نيست؟

اتفاقي که در مسابقه ديروز خونه به خونه و نساجي مازندران رخ داد چيزي  نيست که بتوان با يک اظهار تاسف سروتهش را به هم آورد.يک تراژدي کامل،نمايشي کامل از يک وحشيگري بدوي صرف نظر از اينکه کدام تيم مقصر است؛ميزبان يا ميهمان،کادر فني و بازيکنان اين تيم يا آن تيم يا فلان مسئول و مقام و سازمان که هر که باشد همه دست به دست هم دادند که اين نمايش زشت و مشمئز کننده را روي پرده فوتبال اجرا کنند.مگه جنگه؟مگر نه اينکه هوادار و هر کس که پايش را به استاديوم مي گذارد اسم و شغل و طبقه اجتماعي اش هر چه باشد بايد از فوتبال لذت ببرد؟؟

نقش آفرينان اين وحشيگري چه اسمي روي خودشان مي گذارند؟حتما از فردا کلاهشان را بالاتر مي گذارند و سرشان را بالاتر مي گيرند؟سرباز احمدي را که يادتان هست همان سرباز بيچاره اي که ترقه وحشي ديگري کورش کرد؟ضارب الان کجاست؟واقعاً شبها مي تواند سرش را راحت روي بالشش بگذارد و بخوابد؟به چشمان فرزندانش و يا همسرش ،با عشق نگاه کند و از عشق ،محبت ،انسانيت و تربيت خرف بزند؟يک وحشي چه حرفي مي تواند با خانواده اش و حتي جامعه اش و باز هم حتي خودش داشته باشد؟جلوي آيينه بايستد و به خودش چه بگويد؟بگويد تو که اشرف مخلوقات هستي حتي خدا را از خلقتت بر روي زمين جلوي فرشتگانش شرمنده کردي!

يک برد و 3 امتياز چقدر ارزش دارد دوست وحشي من؟ به قيمت ناقص شدن و حتي شايد مرگ چند نفر؟ گيريم بردي و صدر جدول هم رفتي و قهرمان هم شدي اما براي اين پيروزي وحشيانه و آلوده به خون، کسي هم برايت هورا مي کشد حتي خودت؟با اين پيروزي براي خودت و شهرت و تيمت چه چيزي مي خري به جز ننگ و انگ؟تو بعد ار اين نمايش وحشيانه به اين فکر کردي که زمين هم از راه رفتن تو بر رويش احساس چندش آوري دارد؟

ارسال در: چهارشنبه 2 فروردين ساعت 22:34 (1396/1/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن