90/ بازي را مي برديم جنازه مان را تحويل مي‌دادند
شماره خبر : 138345
داربي اخير مازندران انقدر جنجال و حاشيه داشت که داور مسابقه و ساير مسئولان برگزار کننده تصميم گرفتند نيمه دوم را برگزار نکنند.

بازي را مي برديم جنازه مان را تحويل مي‌دادند

منوچهري : به مادرم گفتم دعا کنيد زنده برگردم !

داربي اخير مازندران انقدر جنجال و حاشيه داشت که داور مسابقه و ساير مسئولان برگزار کننده تصميم گرفتند نيمه دوم را برگزار نکنند. در اين رابطه با امين منوچهري مهاجم نساجي گفت و گويي انجام داديم که اين مهاجم با سابقه از اتفاقات بازي بسيار متعجب شده است.

90:‌ چرا بازي اين همه پرحاشيه شد؟

باور کنيد من قبل از اين که به استاديوم بروم به مادرم گفتم دعا کنيد تا سالم برگردم. من با توجه به شناختي که از استاديوم بابل داشتم مي‌دانستم چه مشکلاتي پيش رويمان است و بايد اشهدمان را  بخوانيم. من با تيم بادران مقابل خونه‌ به خونه  بازي  کرده بودم و مي‌دانستم با مشکل مواجه خواهيم شد.

90:‌چرا در اين استاديوم بازي برگزار مي‌کنند‍ ‍‌؟

واقعاً عجيب است در ورزشگاهي که اصلاً استاندارد نيست بازي برگزار مي‌کنند. مسئولان خونه‌ به خونه  به جاي اين که اين همه هزينه کنند و کلي بازيکن و مربي بخرند بهتر است به فکر يک استاديوم باشند. آنها مي‌توانستند حتي يک استاديوم را بخرند و به بابل ببرند!

90: کتک هم خوردي ؟

خوشبختانه من کتک نخوردم. البته هواداران آنها کاري به بازيکنان نداشتند و  هواداران ما را  مي‌زدند. من خودم را براي فرار از استاديوم آماده کرده بودم ولي هر طرف نگاه کردم راه فرار پيدا نکردم. در رختکن به آقاي مسگر ساروي گفتم ما اگر به زمين برويم و گل بزنيم جنازه‌مان را تحويل خواهند داد يا بايد ببازيم يا اين که فاتحه‌مان را بخوانيم .باور کنيد وقتي ديديم تماشاگران‌مان خونين و مالين در زمين افتاده‌‌اند گفتيم بازي نکنيم خيلي بهتر است.

90:‌استاديوم شرايط بازي بزرگ آن هم داربي را داشت؟

 اصلاً نداشت. نه چمن درست و حسابي دارد نه رختکن دارد و نه ساير امکانات که بخواهند حتي يکي بازي معمولي را برگزار کنند چه برسد به داربي.  

90:‌قبول داري بيشتر اين حواشي ها در داربي هاي شمال رخ مي‌دهد؟

من خودم يک روزي آرزو مي‌کردم در يکي از تيم هاي شمالي بازي کنم. واقعاً بازي کردن در شمال از هر لحاظ راحت و جذاب است ولي نمي‌دانم چرا امکانات ندارند. شمالي ها آنقدر بازيکن خوب دارند که مي‌توانند يک تيم‌ملي جدا تشکيل دهند ولي اين که چرا به امکانات توجهي نمي‌کنند عجيب است.

90:‌خود نساجي هم امکانات کافي ندارد و بازي با ملوان کم حاشيه نداشت؟‌

در ليگ يک اکثر استاديوم ها استاندارد نيستند. البته آنهايي که استاندارد هستند امنيت درست و حسابي ندارند .به طور مثال در اهواز خيلي راحت هوادار  قمه وارد رختکن مي‌آورد و همه را تهديد مي‌کند  که اگر حرفي مي‌زديم قطعاً با قمه حسابمان را مي‌رسيد.متاسفانه اکثر استاديوم ها اين‌طور است.

90: نتيجه بازي چه مي‌شود‍؟‌

ما که ميهمان بوديم  و کاري نکرديم . امنيت و آماده سازي يک بازي بر عهده ميزبان است و آنها نتوانستند کنترل کنند.

 

 

 

ارسال در: پنجشنبه 3 فروردين ساعت 12:16 (1396/1/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن