بايد جلوي فاز هجومي تيم پرسپوليس بايستيم
شماره خبر : 138421
مربي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: تلاشيم مي کنيم مقابل فاز هجومي تيم پرسپوليس بايستيم و از فرصتهاي پيش آمده بهره کافي را ببريم.

مهرداد خادمي عصر امروز در نشست خبري پيش از بازي تميش مقابل تيم فوتبال پرسپوليس تهران افزود: استقلال و پرسپوليس جزء تيمهاي بزرگ مملکت ما به شمار مي آيند و هميشه قابل احترامند مخصوصا پرسپوليس که امسال يک شاکله خوب براي قهرماني دارد و 70 تا 80 درصد از راه قهرماني را طي کرده است.

وي اظهار کرد: مي دانيم که تيم پرسپوليس در تمام نقاط زمين داراي بازيکن خوب و ارزنده است و ما نيز ارزيابي خوبي از اين تيم داشته ايم.

مربي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان تصريح کرد: طي دو هفته گذشته تمرينات خوبي انجام داده ايم و اگر بتوانيم جلو فاز هجومي تيم پرسپوليس بايستيم، تدابيري داريم که مي توان نتيجه بخش باشد.

به گفته خادمي، پرسپوليس در بحث انتقال از فاز حمله به دفاع ضعيفند که مي توان از اين ضعف براي حمله به دروازه اين تيم و به ثمر رساندن گل استفاده کرد.

وي افزود: به هر حال پرسپوليس داراي بازيکنان با کيفيتي همچون همچون وحيد اميري، محسن مسلمان و مهدي طارمي در سطح ملي و حتي آسياست و لذا به دنبال مهار آنان هستيم.

خادمي اظهار کرد: تيم پرسپوليس تيم قوي اي است و ما نيز با توجه به اينکه بازيکنان با کيفيتي در بحث هجومي داريم اميد واريم بتوانيم ضرب نهايي را به آنان بزنيم.

مربي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان در پاسخ به اين سوال که چرا باشگاه براي رفع ممنوعيت حضور تماشاگران اقدامي نکرده است، تصريح کرد: تا آنجا که اطلاع دارم پس از آنکه حکم کميته انضباطي صادر شد، باشگاه اعتراض خود را در قالب نامه اي به فدراسيون اعلام کرد که رونوشت آن نيز در باشگاه موجود است.

خادمي افزود: در آبادان مخصوصا در بازيهايي که استقلال و پرسپوليس هستند تنها يک رنگ مورد حمايت است و آنهم رنگ زرد است، وجود تماشاگران در بازي فردا مي توانست قوت قلبي براي بازيکنان و ما باشد اما چنين نيست و ما نيز از اين مسئله ناراحتيم.

به گفته وي کيم تنها مصدوم تيم نفت در بازي فردا مقابل پرسپوليس است.

ارسال در: شنبه 12 فروردين ساعت 08:52 (1396/1/12)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن