امسال به فکر سهميه آسيايي هستيم اما هيچ قولي نمي‌دهم
شماره خبر : 138425
سرمربي تيم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: امسال به فکر سهميه آسيايي هستيم و تلاش مي‌کنيم که به اين هدف دست يابيم اما در اين باره هيچ قولي نمي‌دهم.

زلاتکو کرانچار ظهر جمعه در نشست خبري پيش از بازي تيمش مقابل سايپاي البرز در جمع خبرنگاران رسانه‌هاي گروهي با اشاره به برنامه‌ها و اهداف تيم سپاهان اظهار داشت: هدف اصلي ما توجه به برنامه‌هاي مد نظر باشگاه بوده و تلاش مي‌کنيم که امسال رده چهارم مسابقات را براي کسب سهميه آسيايي از آن خود کنيم.

وي با بيان اينکه قولي درباره کسب سهميه آسيايي نمي‌دهم، تصريح کرد: در درجه نخست بايد در بازي فرداي خود پيروزي را ازآن خود کنيم تا شرايط تيم بهبود پيدا کند و پس از آن اميدوار هستم که بازيکنان با افزايش هماهنگي، پاسخ مناسبي به تمرينات ارائه دهند.

سرمربي سپاهان با بيان اينکه سايپا با حضور خلعتبري کيفيت خود را ارتقا داده، تصريح کرد: بدون شک در بازي فردا کار سختي مقابل اين تيم پيش‌رو داريم زيرا سايپا مربي بسيار خوبي را نيز در جمع خود دارد و بدون شک بازي خيلي خوبي از اين تيم شاهد خواهيم بود.

وي با بيان اينکه جوان‌گرايي هميشه در همه تيم‌ها بسيار خوب بوده، افزود: باشگاه سپاهان پرافتخارترين باشگاه ايران به شمار مي‌رود و بايد کاري کنيم که به شرايط قبل بازگشته و با کسب سهميه آسيايي در سال جاري، فصل آينده به قهرماني دست پيدا کنيم.

کرانچار با بيان اينکه تکميل ورزشگاه نقش‌جهان به سود تيم سپاهان است، افزود: خوشحال هستم که ليگ ايران هر سال پوياتر مي‌شود و اين به رشد فوتبال اين کشور کمک خواهد کرد.

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن