فولاد حريف ساده اي براي استقلال نيست
شماره خبر : 138427
مربي تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: استقلال تيم بزرگي است و از بازيکنان جوان و پرانگيزه اي بهره مي برد، اما با اين همه فولاد حريف ساده اي براي استقلال تهران نيست.

عزيز فريسات در نشست خبري پيش از ديدار تيم هاي استقلال تهران و فولاد خوزستان افزود: ‌از نظر فني تيم استقلال تيمي قدرتمند است که در بازيهاي اخير نتايج بسيار خوبي کسب کرده و البته من اميدوارم فردا بتوانيم بازي خوبي مقابل اين تيم ارايه کنيم .
وي با بيان اينکه فردا تيم فولاد خوزستان چهار بازيکن خود شامل عبدالله کرمي ، ميثم دورقي ، بوحمدان و وحيد طالب لو را در اختيار ندارد، گفت:‌ چهار بازيکن ما مصدوم و محروم هستند، ولي جوانان بسياري خوبي در اختيار داريم که همگي صاحب تجربه و انگيزه زياد هستند و قطعا مي توانيم يک بازي قابل قبول مقابل استقلال ارائه کنيم.
فريسات اضافه کرد: ‌طبيعي است که بازيکنان وقتي از يک تيم جدا مي شوند، جذب تيم ديگري خواهند شد و بختيار رحماني هم در اين فصل به ما ملحق شده و کمک خوبي براي تيم فولاد بوده است. اميدوارم فردا هم بازي خوبي مقابل آبي پوشان ارايه کند.
وي در مورد عملکرد کادر فني فولاد خوزستان و ادامه همکاري اين کادر در فصل آتي با باشگاه فولاد گفت: ‌بودن يا نبودن ما به خواست مديران باشگاه بستگي دارد. 95 درصد بازيکنان فولاد تا فصل قبل بومي بودند، اما امسال تقريبا غير بومي شده است و به همين دليل براي گرفتن نتيجه نياز به زمان بيشتري براي هماهنگي داشت؛ زيرا در اين فصل تغيير و تحولات زيادي انجام شده است.
مربي فولاد خاطر نشان کرد: ‌تيم فولاد خوزستان تاکنون به دليل استفاده از بازيکنان بومي با مشکل جدي مواجه نشده است.
وي در ادامه گفت: ‌بايد از باشگاه سايپا و حسين فرکي که شرايط و زمين تمريني خوبي در اختيار تيم فولاد قرار دادند تا ما تمرينات خود را انجام دهيم نهايت تشکر را کنم و اميدوارم ما هم بتوانيم فردا يک بازي تماشاگر پسند را در ورزشگاه آزادي به نمايش بگذاريم.
ديدار تيم هاي استقلال تهران و فولاد خوزستان شنبه از ساعت 18 و 50 دقيقه در ورزشگاه آزادي تهران آغاز مي شود.
وي در خصوص غيبت نعيم سعداوي در نشست خبري امروز، گفت:‌سعداوي به دليل حضور در يک برنامه تلويزيوني با عنوان نوروز فوتبالي نتوانست در اين نشست حاضر شود.

ارسال در: شنبه 12 فروردين ساعت 09:01 (1396/1/12)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن