جايگاه فعلي فولاد در شأن خودمان و باشگاه نيست
شماره خبر : 138452
سرمربي تيم فوتبال فولادخوزستان گفت: شک نکنيد که جايگاه‌مان را تغيير مي‌دهيم، چرا که جايگاه فعلي باور من و بازيکنان نبوده است.

نعيم سعداوي در گفت‌وگو با ايسنا در خصوص آمادگي تيمش پيش از بازي با سپاهان، اظهار کرد: از روز گذشته (دوشنبه) تمرينات‌مان را براي مصاف با سپاهان آغاز کرده‌ايم. بازيکنان در شرايط خوبي هستند و مشکل خاصي وجود ندارد؛ فقط کماکان متاسفانه دو، سه بازيکن اصلي‌مان را در اختيار نداريم ولي خوشبختانه بازيکنان جوان و جايگزين خيلي خوبي داريم که با توجه به تصميمي که مي‌گيريم، اميدوار هستيم بتوانيم مقابل تيم خيلي خوب سپاهان، بازي قابل قبولي به نمايش بگذاريم.

وي بيان کرد: اميدوارم تلاش کنيم تا برابر سپاهان بتوانيم از روند عدم نتيجه‌گيري خارج شويم که براي اين کار نيز تمهيدات لازم از جمله شناخت نسبت به تيم حريف که دگرگون شده است تا ايده‌هايي که خودمان در مقابل اين تيم مي‌خواهيم داشته باشيم را انديشيده‌ايم. در کنار اين موارد، خودمان نيز به اين شرايط و وضعيت رسيده‌ايم که جايگاه فعلي در شأن خودمان و باشگاه نيست و بايد با تمام وجود تلاش کنيم که از اين شرايط خارج شويم و اميدوار هستيم که آغاز اين کار از ديدار با سپاهان باشد.

سرمربي تيم فوتبال فولادخوزستان در پاسخ به اين سوال که با توجه به اين‌که سه بازي است از احسان مراديان گلر سوم تيم استفاده مي‌کنيد، عملکرد وي را در درون دروازه چطور ديده‌ايد، گفت: بعد از اين‌که طهماسبي، گلر خيلي خوب‌مان را به دليل مصدوميت از دست داديم و در کنار او وحيد طالب‌لو هم دچار مصدوميت شد، از مراديان استفاده کرديم. او را از ابتداي فصل زير نظر داشتيم و بر همين اساس جذب شد تا آينده خيلي خوبي براي باشگاه باشد. مراديان در سه بازي که درون دروازه بوده است، عملکرد فوق‌العاده‌اي از خود به نمايش گذاشته است و اين نويد را مي‌دهد که فولاد پس از مدت‌ها مي‌تواند صاحب دروازه‌باني باشد که تا ساليان سال تا اندازه‌ بسياري خيالش از اين بابت راحت باشد.

وي افزود: اميدوارم مشکل خاصي براي مراديان پيش نيايد و تلاش خود را کند چرا که او فاکتورهاي لازم براي تبديل شدن به يک دروازه‌بان بسيار بزرگ را در اختيار دارد و خوشبختانه طالب‌لو نيز در انتقال تجربه به او بسيار کمک مي‌کند. بايد بگويم در کنار اين دروازه‌بان‌ها، علي غلامزاده را که گلر تيم‌ملي جوانان است نيز در اختيار داريم. او نيز يکي از آينده‌ها است. به هر حال ما مهره‌هاي جواني را در اختيار داريم که کم کم به نحوي بايد ميدان را در اختيار آن‌ها بگذاريم، هر چند بعضا ممکن است اشتباهاتي داشته باشند ولي مي‌توانند تجارب ارزنده‌اي کسب کنند و مطمئنا مي‌توانند به آينده باشگاه فولاد نيز کمک کنند.

سعداوي در پاسخ به اين سوال که آيا فولاد مي‌تواند جايگاه فعلي خود را تغيير دهد و به رده‌هاي بالاتر برسد، عنوان کرد: شک نکنيد که اين اتفاق مي‌افتد چرا که جايگاه فعلي باور من و بازيکنان نبوده است. اگر دقت کنيد اختلاف امتياز ما با تيم چهارم جدول پنج امتياز است. به هر حال فرصت براي درنگ کردن جايز نيست و بايد در چند بازي باقي‌مانده تلاش‌مان را کنيم و نمي‌توانيم هيچ بهانه و توجيهي داشته باشيم. البته درست است يکسري کمبودها داريم ولي بايد براي نتيجه‌گيري تلاش کنيم و دست به دست هم دهيم. ما شرمنده هواداران هستيم ولي اميدوارم همچنان به ورزشگاه بيايند و بازيکنان را مورد حمايت خود قرار دهند تا در نهايت با جايگاهي که کسب خواهيم کرد، حداقل به نحوي از شرمندگي آن‌ها خارج شويم.

ارسال در: سه شنبه 15 فروردين ساعت 19:20 (1396/1/15)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن