بدون بازيکن و صرفاً با نام تراکتور نمي‌شود به مصاف حريفان رفت
شماره خبر : 138461
سرپرست تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت: با اين بضاعت نتايج تيم تراکتورسازي قابل قبول است.

ايوب ذوالفقاري  در گفت‌و‌گو با فارس اظهار داشت: نقل و انتقالات نيم فصل را براي تقويت تيم‌ها پيش‌بيني کرده بوديم، در حالي که تيم‌ها‌ نقاط ضعف خود را با خريدهاي زمستاني رفع مي‌کنند، اما امسال نه تنها تيم تراکتورسازي در نيم فصل تقويت نشد، بلکه چند بازيکن را نيز از دست داد.

 

وي ادامه داد: نادري و رمضاني را در فصل نقل و انتقالات زمستاني به ساير تيم‌ها داديم تا بتوانيم بازيکن بيشتري جذب کنيم، اما علاوه بر اينکه قادر به استفاده از 4 بازيکن جذب شده تيم نشديم، بلکه سروش رفيعي را به واسطه رفتن به تيم پرسپوليس و محسن بنگر را نيز به نوعي از دست داديم.

سرپرست تيم تراکتورسازي اضافه کرد: درست است تيم تراکتورسازي در هفته‌هاي اخير نتيجه خوبي کسب نکرده است، اما بايد توجه داشت بدون بازيکن و صرفاً با نام تراکتور نمي‌شود به مصاف حريفان رفته و نتايج تيم با توجه به بضاعتش قابل قبول است.

ذوالفقاري در مورد جريمه 10 درصدي تيم گفت: آقاي آجرلو واقعاً براي تيم تراکتورسازي به صورت شبانه‌روزي زحمت مي‌کشد و همانطور که در پيروزي‌ها و موفقيت‌ها براي تيم پاداش در نظر مي‌گيرد، حق دارد در نتايج ضعيف نيز تيم را جريمه کند؛ البته اگر بازيکنان تيم بتوانند با رده دومي با کار خود در ليگ پايان دهند، اين جريمه بخشيده خواهد شد.

بازيکن سابق تيم تراکتورسازي تبريز در مورد فرزاد حاتمي بيان کرد: مشکل خاصي بين وي و آقاي قلعه‌نويي نبوده و بازيکنان بايد در هر صورت تابع سرمربي تيم باشند و مجوز بازگشت وي به تمرين تيم صادر شده است و فکر کنم حاتمي از امروز در تمرين حضور يابد.

وي در مورد مشکل اخير جاسم کرار که سوختن ماشينش بود، گفت: بعد از اين اتفاق نگران بودم که جاسم کرار نتواند بازي خوبي از خود به نمايش بگذارد، اما ديديم که وي در بازي با گسترش‌فولاد يکي از بهترين بازي‌هاي خود را انجام داد و خودش هم در رختکن عنوان کرد فکر نمي‌کرده است چنين مثبت در ميدان ظاهر شود و در مجموع جاسم کرار در اين فصل توانسته انتظارات کادر فني را برآورده سازد.

سرپرست تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز در مورد بازي تيمش مقابل صبا گفت: روز پنج‌شنبه روانه شهر قم مي‌شويم و به خوبي به اهميت اين بازي واقف هستيم؛ هم براي بازگشت تيم تراکتورسازي به رده دوم و هم نگهداشتن اميد براي ماشين‌سازي به ميدان خواهيم رفت.

ارسال در: سه شنبه 15 فروردين ساعت 19:41 (1396/1/15)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن