به اينستاگرام خارجي‌ها حمله مي‌کنند ديگر برانکو جاي خود دارد!
شماره خبر : 138462
پيشکسوت باشگاه پرسپوليس گفت: به شخصه دوست داشتم برانکو در ماجراي رامين رضائيان پدرانه برخورد کند، اما حالا که او اين تصميم را گرفته بايد به نظرش احترام گذاشت، چون نفر اول تيم است.

علي انصاريان در گفت‌وگو با فارس در خصوص شرايط تيم فوتبال پرسپوليس در آستانه بازي مقابل پيکان گفت: به نظر من پرسپوليس در شرايط سخت خود قرار دارد اما اين شرايط گذري است. باخت به تيم‌هاي صنعت نفت آبادان و الريان قطر آنقدر سخت نيست که پرسپوليس نتواند از اين شرايط گذر کند. پيکان حريف فرداي پرسپوليس تيم خوبي است اما بايد در نظر داشت اين بازي در ورزشگاه آزادي برگزار مي‌شود و معمولا پرسپوليس در ورزشگاه آزادي از نظر نتيجه‌گيري شرايط خوبي دارد. البته بايد بگويم که پيکان هم تيم خوبي است و مطمئنا هر دو تيم فردا بازي سختي را در پيش خواهند داشت.

 

پيشکسوت باشگاه پرسپوليس در مورد اينکه آيا اين تيم از دوران افت در اين روزهاي حساس که ليگ به روزهاي پاياني نزديک شده، بيرون مي‌آيد، اظهار داشت:‌ مطمئنا اين اتفاق مي‌افتد. هر تيمي که دچار افت مي‌شود مي‌تواند از اين شرايط بيرون بيايد و اينقدر شرايط سخت و حاد نيست که نتوان از آن خارج شد اما چيزي که بايد به آن اشاره کنم اين است که پرسپوليس تصميم گرفته قهرمان شود و چيزي نبايد آنها را از اين تصميم دور کند.هر تيمي که مي‌خواهد قهرمان شود روزهاي سخت و آسان را به خود خواهد ديد اما قبول دارم در بازي پرسپوليس مقابل نفت آبادان بازي خيلي خوبي از شاگردان برانکو نديديم. همانطور که گفتم پرسپوليس در ورزشگاه آزادي مي‌تواند با حمايت هوادارانش شرايط را براي خود بهتر کند.مطمئنا حضور تماشاگران در بازي فردا مي‌تواند برانکو و شاگردانش را در راه بردن بيشتر کمک کند. 

وي در پاسخ به سؤالي که قبول داريد نيمکت ذخيره پرسپوليس ضعيف است و نيمکت‌نشينان اين تيم در حد و اندازه‌هاي نام پرسپوليس نيستند، گفت: بله اين حرف را قبول دارم و متاسفانه بايد اذعان کنم که نيمکت پرسپوليس خيلي ضعيف است. شما بازيکنان تعويضي پرسپوليس را ببينيد که چه کسي بيرون مي‌آيد و چه کسي جايگزين مي‌شود. پرسپوليس يک تعويض تکراري به نام علي عليپور دارد که در همه بازي‌ها بازيکن تعويضي قابل پيش‌بيني است. متاسفانه دست برانکو در اين زمينه خالي است. زماني که ما بازي مي‌کرديم علي پروين، من، علي کريمي و حامد کاويان‌پور که 3 بازيکن جوان بوديم را در کنار بازيکنان بزرگي مثل احمدرضا عابدزاده، حميد استيلي، بهروز رهبري‌فرد، حسين عبدي، افشين پيرواني و .. قرار مي‌داد. من بارها کنار يحيي گل‌محمدي و نادر محمدخاني بازي کردم. اما آيا الان پرسپوليس بازيکنان جواني دارد که بتوانند بازي را درآورند؟ پرسپوليس موقعيت سخت و حساسي دارد اما مي‌بينم نه در ليگ برتر و نه در ليگ قهرمانان آسيا نيمکت تيم قوي نيست. 

پيشکسوت باشگاه پرسپوليس در خصوص تصميم اين باشگاه و برانکو مبني بر کنار گذاشتن رامين رضائيان از پرسپوليس تصريح کرد: نفر اول فني هر تيم سرمربي است و قطعا او بايد پاسخگوي همه چيز باشد. حالا برانکو تصميم گرفته که رامين ديگر در اين تيم نباشد و بايد به تصميم سرمربي تيم احترام گذاشت اما به شخصه دوست داشتم برانکو با اين موضوع پدرانه برخورد مي‌کرد تا همه چيز حل شود. چون در اين شرايط شايد محبوبيتش بيشتر مي‌شد. به هر حال درگيري در تمرينات در هر تيمي پيش مي‌آيد اما باز هم تاکيد مي‌کنم که برانکو سرمربي تيم در اين خصوص صاحب نظر و صاحب حق است و هر تصميمي او مي‌گيرد بايد پذيرفت چرا که قطعا او همه شرايط را سنجيده که چنين تصميمي گرفته است. همه ما پرسپوليسي‌ها هدف‌مان قهرماني است و اميدوارم زودتر اين اتفاق بيفتد چرا که شيرين‌ترين اتفاق براي هر هوادار قهرماني تيم محبوبش است و در اين راه بايد به تصميمات سرمربي تيم احترام گذاشت.

انصاريان در مورد اينکه برخي از هواداران پرسپوليس به صفحه شخصي برانکو در فضاي مجازي حمله کرده‌اند و به خاطر فحاشي‌هاي صورت گرفته اين مربي کروات مجبور شده بخش کامنت و نظراتش را ببندد، افزود: چرا بايد نسبت به اين مسائل تعجب کنيم! وقتي متاسفانه عده‌اي به صفحه شخصي ليونل مسي يا فلان داور يا بازيکني که رونالدو را مصدوم کرده حمله کرده و فحاشي مي‌کنند يا حتي براي دختر رئيس‌جمهوري آمريکا به زبان فارسي فحش مي‌نويسند، ديگر نبايد نسبت به اين مسائل تعجب کرد. البته همه کاربران صفحات اجتماعي اينطور نيستند و فقط عده‌اي اين نوع برخوردها را انجام مي‌دهند. اما هواداران بايد بدانند که نام پرسپوليس از هر نامي بزرگتر است و اصولا انجام چنين کارهايي خوب نيست و نبايد به سرمربي تيم بي‌احترامي شود.

ارسال در: سه شنبه 15 فروردين ساعت 19:43 (1396/1/15)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن