برنامه کامل ديدارهاي هفته سي‌ام ليگ آزادگان
شماره خبر : 138463
هفته سي‌ام ليگ آزادگان، روز چهارشنبه شانزدهم فروردين با برگزاري 9 ديدار پيگيري مي‌شود. پنج تيم بالاي جدول اين هفته ديدارهاي سختي دارند و لغزش هرکدام مي‌تواند اميدهاي ليگ برتري شدن آن‌ها را از بين ببرد.

نتايج هفته بيست و نهم ليگ يک به شکلي رقم خورد که رقابت در صدر جدول را حساس‌تر کرد. سپيدرود در مقابل نفت مسجد سليمان پايين جدولي شکست خورد و صدر جدول را از دست داد و گل گهر سيرجان با پيروزي برابر خيبر خرم آباد به صدر جدول رسيد. اين هفته تيم‌هاي بالاي جدول به مصاف يکديگر مي‌روند و نتايج هفته سي‌ام مي‌تواند سرنوشت صعود کنندگان را رقم بزند. همين رقابت براي تيم‌هاي انتهاي جدولي هم وجود دارد و فولاد يزد و فجرسپاسي که در منطقه سقوط قرار گرفته‌اند، اين هفته به ترتيب ديدارهاي دشواري مقابل نفت مسجد سليمان و مس رفسنجان دارند.

خونه به خونه بابل – گل گهر سيرجان

صدرنشين جديد ليگ يک اين هفته بازي دشواري مقابل خونه به خونه در بابل دارد. خونه به خونه همراه با نادر دست نشان به شرايط نسبتا خوبي بازگشته و سه بازي از پنج بازي آخرش را پيروز شده است. آن‌ها در آخرين ديدارشان مقابل اکسين البرز که يحيي گل‌محمدي را روي نيمکت خود دارد، در دقايق پاياني پيروزي را از دست دادند تا ديدار با تساوي يک بر يک به پايان برسد. اين ديدار تقابل دو سرمربي کار کشته ليگ يک يعني وينگو بگوويچ و دست نشان است. گل گهر سيرجان که 13 هفته بي‌شکستي را پشت سر گذاشته، سرانجام هفته گذشته با پيروزي مقابل خيبر با 53 امتياز به صدر جدول رسيد تا در فاصله پنج هفته مانده به پايان ليگ يک، بالاترين شانس را براي ليگ برتري شدن داشته باشد.

خونه به خونه که در حال حاضر 42 امتيازي است در بازي رفت توانست گل گهر را در سيرجان متوقف کند.

سپيدرود رشت – مس کرمان

در مهمترين ديدار اين هفته، تيم‌هاي دوم و پنجم جدول رده بندي به مصاف هم مي‌روند. سپيدرود هفته گذشته مقابل نفت مسجد سليمان رده پانزدهمي با يک گل شکست خورد تا ضمن از دست دادن صدر جدول، دو تيم پارس جنوبي و ملوان را در يک قدمي خودش ببيند. مس کرمان هم که هفته بيست و هشتم شکست بدي در مقابل فولاد يزد متحمل شده بود، هفته گذشته توانست با پيروزي مقابل آلومينيوم اراک که يکي از آماده‌ترين تيم‌هاي حال حاضر ليگ آزادگان است، با استفاده از فرصت سوزي‌هاي تيم‌هاي ديگر بالانشين، دوباره شانس صعود به ليگ برتر را براي خود قائل شود. نکته‌اي که کار مس کرمان را در اين ديدار دشوارتر مي‌کند، شکست ناپذيري دو سال و نيمه سپيدرود در خانه است. ديدار رفت اين دو تيم با پيروزي يک بر صفر سپيدرود به پايان رسيد.

پارس جنوبي جم – نساجي مازندران

تقابل تيم‌هاي شمال و جنوب کشور، يکي از تاثيرگذارترين بازي‌هاي اين هفته است. پارس جنوبي که دو هفته فرصت رسيدن به صدر جدول را در مقابل تيم‌هاي پايين جدول از دست داد، اين هفته کار سختي مقابل نساجي قائمشهري دارد که با اتکا به مهاجم آماده اين روزهاي خود يعني محمد عباس زاده، توان شکست هر تيمي را دارد. ديدار دور رفت اين دو تيم با تساوي يک بر يک به پايان رسيد.

خيبر خرم آباد – ملوان بندر انزلي

شاگردان محمد مايلي کهن در نيم فصل دوم به سختي پيروز از زمين بازي بيرون مي‌آيد، در نيم فصل دوم تنها در پنج بازي پيروز شده و همين مسئله باعث کم شدن شانس اين تيم براي بازگشت دوباره به ليگ برتر شده است. نکته مهم ديگر اين است که بردهاي ملوان در مقابل تيم‌هاي نيمه دوم جدول بوده و اين نشان دهنده اين است که آن‌ها نتوانسته‌اند در مقابل حريفان مستقيمشان کاري از پيش ببرند. ملوانان اين هفته در مقابل يکي ديگر از تيم‌هاي نيمه دوم جدول يعني خيبر خرم‌آباد قرار مي‌گيرند و اميدوار است با برد در اين  ديدار حداقل شانس خودشان را براي ليگ برتري شدن زنده نگه دارند. آن‌ها در حال حاضر با 50 امتياز در رده چهارم قرار گرفته‌اند. در مقابل خيبر خرم‌آباد با 30 امتياز در رده پانزدهم قرار دارد و براي بقا در ليگ يک نياز به گرفتن امتياز از اين ديدار دارد.

ديدار رفت اين دو تيم با پيروز دو بر يک ملوان به پايان رسيده بود.

برنامه کامل ديدارهاي هفته سي‌ام ليگ آزادگان

چهارشنبه 16 فروردين 96

مس رفسنجان- فجر سپاسي- ساعت 16:15 ورزشگاه شهدا رفسنجان

عباس مهدي زاده-داريوش صابر مطلق- عباس پور حيدري - محمدرضا منصوري فعال– ناظر: محمود رفيعي

خونه به خونه- گل گهر سيرجان- ساعت 16:15 ورزشگاه 7 تير بابل

محمد حسين ترابيان-محمد جواد مداح-حسين رحيمي پور-مصطفي بينش – ناظر: ابراهيم ميرزابيگي

سپيدرود رشت – مس کرمان- ساعت 16:15 ورزشگاه شهيد عضدي رشت

شاهو اصلاني-کوروش کريمي-هيوا بهمني-اشکان رضايي مقدم – ناظر: نادر جعفري

راه آهن تهران- اکسين البرز ساعت 16:15 ورزشگاه شهيد درخشان صبا شهر

مهدي شجاعي-صابر خويي-غليرضا شهري-حسين زماني– ناظر: فرشيد فرج نيا

خيبر خرم آباد- ملوان بندر انزلي - ساعت 16:15 ورزشگاه تختي خرم آباد

محمد ملکي-حمزه علي سليمي-امير فلاح- ابوالحسن دلباز ناظر: محمد اميري

آلومينيوم اراک – ايرانجوان بوشهر ساعت 16:15 ورزشگاه امام خميني اراک

محمد باقر پور باقر-مسلم رحيم خاني-محمد شاکر-مهدي نجار– ناظر: ايرج نظري

فولاد يزد-نفت مسجد سليمان ساعت 16:15  ورزشگاه شهيد نصيري

روح اله شريفي-احد سلطاني-حميدرضا افشون-عليرضا جلالي – ناظر: محمد حسين اسدي

پارس جنوبي جم بوشهر-نساجي مازندران- ساعت 16:30 ورزشگاه تختي جم

پيمان فرخي مهر-سيد اسد حاج محمدي-رحيم حاجي پور-عبدالنبي پورخلف – ناظر: عليرضا رجبلو

استقلال اهواز-بادران تهران-ساعت 16:45- ورزشگاه تختي اهواز

جواد محمدي-امراله طراح-عباس سعادت-احمد محمدي-ناظر: بابک وسيله بر

ارسال در: سه شنبه 15 فروردين ساعت 19:51 (1396/1/15)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن