بعد از شايعه پرسپوليسي شدنم فحاشي زيادي به من شد
شماره خبر : 138465
مدافع تيم فوتبال تراکتورسازي مي گويد انتهاي فصل مشخص خواهد شد که او تراکتورسازان تبريز را ترک مي کند و يا در اين تيم مي‌ماند.

سعيد آقايي در گفت‌وگو با ايسنا، درباره عملکرد اين تيم در سال 95، بيان‌ کرد: سال 95 هم براي من و هم براي تراکتورسازي خوب شروع شد. در ابتداي اين سال عملکرد خوبي داشتم و حتي توانستم به تيم‌ ‌ملي دعوت شوم. در ادامه‌ راه مصدوميتي برايم به وجود آمد که باعث شد تيم‌ ‌ملي را از دست بدهم که اين پايان خوشي براي من نبود. تراکتورسازي نيز با امير قلعه‌نويي در ابتداي سال نتايج خوبي را گرفت، اما پس از محروميت و از بين رفتن تمرکز تيم نتايج ما نيز افت کرد. اميدوارم که سال 96، سال خوبي براي تراکتورسازي و سعيد آقايي باشد.

مدافع تيم فوتبال تراکتورسازي درباره تساوي در  شهرآورد تبريز، اظهار کرد: به نظرم بازي خوبي بود. حق تيم ما گرفتن سه امتياز بازي بود. به داور خسته نباشيد مي گويم، اما معتقدم که اين تساوي به ضرر تراکتورسازي شد. ما به دنبال اين بوديم که با کسب سه امتياز علاوه بر تثبيت جايگاه دوم خود فاصله خود را با پرسپوليس کمتر کنيم.

وي ادامه‌ داد: به نظرم داور در صحنه گل گسترش فولاد 100 درصد اشتباه کرد. بازيکن حريف پيش از به ثمر رساندن گل روي دروازه‌بان ما خطايي را انجام داد که از چشم داور به دور ماند. به‌ هر حال ما نااميد نمي‌شويم و به راه خود ادامه‌ خواهيم داد. هدف نخست ما کسب قهرماني جام حذفي است. مطمئنم که در ليگ شانزدهم نايب قهرمان مي‌شويم و در آن شکي ندارم زيرا يک بازي مستقيم با استقلال در تبريز داريم که مي‌توانيم آنها را شکست دهيم و جايگاه خود را پس بگيريم.

آقايي درباره عملکرد تيم‌ ‌ملي و همچنين بازگشتش به اين تيم، گفت‌: تيم‌ ‌ملي ان‌شاء‌الله به جام جهاني صعود خواهد کرد و اميدوارم که من نيز جزئي از اين تيم براي صعود به جام جهاني باشم.

بازيکن سابق گسترش فولاد درباره شايعات پيوستنش به پرسپوليس در انتهاي فصل، تصريح کرد: هنوز چيزي مشخص نيست. قرارداد من در پايان فصل به اتمام مي‌رسد و آن موقع با خيال راحت تصميم مي گيرم که در تراکتورسازي بمانم يا نه. اکنون برنامه خاصي ندارم و وقتي که فصل تمام شود تصميم مي گيرم در ليگ هفدهم در چه تيمي توپ بزنم. اين شايعاتي که در فضاي مجازي مبني بر پيوستن من به پرسپوليس بوجود آمده باعث شده که فحاشي زيادي به من شود. من شرايط خودم را دارم و با توجه به اين شرايط براي آينده‌ام تصميم گيري خواهم کرد.

آقايي در پايان درباره عملکرد ضعيف تراکتورسازي در بازي‌هاي خانگي، توضيح داد: کيفيت چمن جديد ورزشگاه يادگار امام بسيار پايين است. تيم ما، تيمي است که روي زمين بازي مي‌کند و کيفيت نه چندان مناسب اين چمن روي عملکردمان تاثيرگذار است. همان گونه که مشاهده مي کنيد نتايج ما در بازي‌هاي خارج از خانه بهتر است زيرا کيفيت چمن ورزشگاه‌هاي ديگر از يادگار بهتر است. اميدوارم که هر چه‌ زودتر به اين مساله رسيدگي کنند تا تراکتورسازي در خانه بتواند پيروزي‌هاي زيادي را کسب و دل هواداران خود را شاد کند.

ارسال در: سه شنبه 15 فروردين ساعت 20:02 (1396/1/15)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن