واکنش برانکو به صحبت هاي مجيد جلالي
شماره خبر : 138472
سرمربي پرسپوليس گفت: بازيکنانم با انرژي فراواني بازي کردند و اين برد يک عيدي به هواداران‌مان بود.

برانکو ايوانکوويچ در نشست خبري پس از بازي تيمش مقابل پيکان اظهار کرد: اين برد لذت بخش را بهترين عيدي براي هوادارانمان بود. اولين بازي ما در تهران بود و طبيعي بود که ميل فراواني براي برد داشتيم. اين ميل در بازي هم ديده شد. به بازيکنانم تبريک مي‌گويم که حداکثر جنگندگي خود را به نمايش گذاشتند.

سرمربي پرسپوليس با اشاره به دستيابي تيمش به امتياز 59 در هفته بيست و ششم ليگ برتر گفت: خيلي دوست داريم در 4 بازي آينده هم با همين رغبت و شوق پيش برويم و هر 4 بازي را با پيروزي پشت سر بگذاريم. اين پيروزي يک دعوت خوب از هواداران براي بازي با الريان بود. نمايش بزرگ ورزشي خوبي را در بازي با الريان نشان مي‌دهيم. امروز حريف سرسختي مقابل ما بود اما با سزاواري بيشتر به پيروزي رسيديم. اين بهترين شکل براي پيروزي بود.

او در واکنش به اظهارات مجيد جلالي سرمربي پيکان مبني بر اينکه بيانيه پرسپوليس پيش از بازي روي عملکرد داور تاثير گذاشته بود و تا حدودي داوري در نتيجه بازي تاثيرگذار شد تاکيد کرد: اين نشان مي‌دهد که بقيه فوتبال‌دوستان نتايج پرسپوليس را دنبال مي‌کنند. فقط دوست دارم يک نفر به ما بگويد که فلان داور يک اوت دستي به نفع ما گرفته است يا بهتر بگويم يک داور به نفع ما عمل کرده است. هيچ تيمي در ليگ ايران تاکنون به اين حد نصاب از امتياز نرسيده است. هيچ کمکي از هيچ جايي نخواسته‌ايم و همه اين امتيازات را خودمان کسب کرده‌ايم.  اگر کسي يک اوت دستي اشتباه به نفع ما سراغ دارد مدرک رو کند. به کساني که اين طور صحبت مي‌کنند مي‌گويم خجالت بکشيد. امروز آن‌ها را برديم چون بهتر از آن‌ها بوديم. آن‌ها تيم خوبي هستند و قبل از بازي واقعا از آن‌ها مي‌ترسيديم. اما اگر مي‌باختيم هم با داوري نتيجه را توجيه نمي‌کرديم. الان هم مي‌گويم اگر کسي مدرکي دارد که داوري به نفع ما عمل کرده است، آن را نشان دهد و حرف‌هاي من را تکذيب کند.

برانکو در پاسخ به سوال خبرنگاري مبني بر اينکه آيا در هفته‌هاي پيش رو از بازيکنان نيمکت‌نشين هم استفاده خواهد کرد تا بار تيم از روي چند بازيکن ثابت برداشته شود، خاطرنشان کرد: هر بازي شرايط خاص خودش را دارد و متفاوت از بازي قبل است. امروز برنامه ما اين بود که از ترکيب متفاوتي استفاده کنيم اما بعد از شکست مقابل صنعت نفت آبادان نياز مبرمي به پيروزي در اين بازي داشتيم. خوشحالم که در هفته‌هاي پاياني هم بازيکنانم با انرژي و انگيزه بالايي در ميدان حاضر مي‌شوند. به آن‌ها به خاطر اين انرژي تبريک مي‌گويم و ناراحت مي‌شوم وقتي کسي زحمات بازيکنانم را زير سوال مي‌برد. اين بازيکنان بيشتر از هر کسي سزاوار تمجيد و تعريف هستند و وقتي تلاش و زحمت آن‌ها را نمي‌بينند ناراحت مي‌شوم. هيچ کس نبايد به اين  نتايج شک کند.

سرمربي پرسپوليس با بيان اينکه به حساسيت بازي با الريان واقف است افزود: اين ديدار براي ما سرنوشت‌ساز است اما ما بازي به بازي پيش مي‌رويم. در هر بازي جاه طلبي لازم براي برد را داريم. در بازي رفت نشان داديم که بهتر از حريف هستيم اما در حال حاضر خيال آن‌ها راحت است و شايد کمتر از ما به دنبال پيروزي باشند. پيروزي مقابل الريان براي ما حياتي است.

او در پايان گفت: امروز نشان داديم که از پس مسئوليت سنگين‌مان برمي‌آييم و همان طور که بايد مي‌برديم به پيروزي رسيديم. اين فصل بارها شادي‌هاي مختلف را به ارمغان آورديم.

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن