مربي استقلال: به دنبال بهترين رتبه در جدول رده‌بندي هستيم
شماره خبر : 138478
مربي تيم فوتبال استقلال گفت: ما ترسي از گسترش نداريم و هدف‌گذاري‌مان براي ماندن در کورس قهرماني به کسب سه امتياز نياز داريم.

محمد خرمگاه در نشست خبري قبل از ديدار گسترش و استقلال گفت: عذرخواهي مي‌کنم بابت تاخير. درباره بازي فردا مي‌دانيم با چه تيم خوبي بازي داريم. تيمي که از نظر نوع فوتبال خوب بازي مي‌کند و کادرفني قابل و بازيکنان توانمندي دارد. روز سختي داريم و اميدواريم با توجه به شرايط زمين بازي خوبي را انجام دهيم و هر تيمي که خدا بخواهد و از موقعيت‌هاي خود استفاده کند برنده بازي خواهد شد.

خرمگاه در پاسخ به اين سوال که آيا فردا به فکر يک امتياز هستيد يا برد مي‌خواهيد، گفت: تيم گسترش به لحاظ فني بسيار قابل احترام است و ما هدفگذاري که داريم اين است که اگر مي‌خواهيم در کورس باشيم، بايد بازي را ببريم تا به 3 امتياز برسيم.

خبرنگاري در خصوص نبود منصوريان و اينکه آيا تعريف و تمجيد از گسترش دليل ترس استقلال است، اظهار داشت: منصوريان سرمربي ما است و قطعاً نبود او حس مي‌شود، ولي در مورد گسترش همانطور که گفتم تيمي قابل احترام است و ترسي وجود ندارد. فوتبال ترس ندارد و ما هم به دنبال خوشحال کردن تماشاگران‌مان هستيم.

وي با اشاره به مصدومان و محرومان استقلال افزود: کاوه رضايي به دليل محروميت و نورافکن به دليل مسائل انضباطي با ما نيستند. غفوري هم قبل از بازي تيم ملي براي آن مسابقه آماده شد و عضوي از بدن او آسيب ديد ولي فکر مي‌کنم از بازي آينده غفوري بتواند با ما باشد.

مربي استقلال در پاسخ به اين سوال که آيا شما مدعي قهرماني هستيد يا خير و آيا توجهي به عملکرد رقبا داريد، گفت: همه بازي‌ها براي ما فينال است. ما به بازي تيم‌هاي ديگر نگاه نمي‌کنيم و هر فينال را که ببريم، به فکر بازي آينده هستيم. چرا نبايد بهترين جايگاه را دوست داشته باشيم، ما به دنبال بهترين رتبه در جدول رده‌بندي خواهيم بود.

خرمگاه در پاسخ به اين سوال که آيا فکر مي‌کرديد در ابتداي فصل اين‌گونه خود را به بالا بکشيد، خاطرنشان کرد: فکرش را نمي‌کرديم اما ايمان داشتيم. ما با تمرين و تلاش به اينجا رسيديم. براي هزارمين بار از تماشاگران‌مان که با صبوري از ما حمايت کردند تشکر مي‌کنم و اين نتيجه حاصل حمايت مديريت و صبر تماشاگران است.

وي افزود: فوتبال بدون هوادار مرده و انگار که روحي ندارد. وقتي بازيکن به داخل زمين مي‌آيد و تماشاگر را مي‌بيند انگيزه پيدا مي‌کند،‌ بنابراين تماشاگر هميشه بايد در ورزشگاه حاضر باشد.

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن