مقابل پرسپوليس مستحق شکست نبوديم
شماره خبر : 138485
هافبک پيکان با بيان اينکه داور در دقايق پاياني با اشتباهاتش نتيجه بازي را عوض کرد گفت: مستحق شکست نبوديم و مي توانستيم به يک امتياز دست پيدا کنيم.

علي حمودي پس از شکست دو بر صفر تيمش برابر پرسپوليس گفت: نيمه اول کاملاً بر بازي مسلط بوديم و حتي مي توانستيم به يک گل هم دست پيدا کنيم اما بدشانس بوديم و شايد اگر در همان نيمه اول به گل مي رسيديم نتيجه در پايان به شکل ديگري رقم مي خورد.

وي تأکيد کرد: پس از گل اول پرسپوليس، بازي کاملا در اختيار ما بود و حملات زيادي روي دروازه قرمزپوشان داشتيم و اميدوار بوديم که به تساوي دست يابيم، اما اشتباهات داوري بر روي اعصاب بازيکنان ما تأثير زيادي داشت و به نظر من نتيجه بازي را عوض کرد.

حمودي در خصوص درگيري بازيکنان دو تيم در لحظات پاياني گفت: فشار عصبي زيادي روي بازيکنان ما بود و همين مسئله باعث شد تا يکي از بازيکنان ما تمرکز خود را از دست بدهد و آن اتفاق ناخوشايند رقم خورده و بين بازيکنان براي چند لحظه درگيري به وجود بيايد.

مدافع پيکان خاطرنشان کرد: مستحق شکست نبوديم و حتي مي توانستيم به يک  امتياز نيز دست پيدا کنيم.

وي در پايان تصريح کرد: هنوز چهار بازي تا پايان فصل باقي مانده و اميدواريم بتوانيم با نتايج خوبي که کسب مي کنيم سهميه آسيايي را نيز براي فصل بعد ليگ قهرمانان به دست بياوريم.

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن