خوشحالم که تراکتور مي تواند به جايگاه دوم بازگردد
شماره خبر : 138497
سرمربي تيم فوتبال گسترش فولاد تبريز گفت: امروز مي توانستيم سه امتياز کامل بازي را بگيريم.

فراز کمالوند بعداز پايان بازي تيمش برابر استقلال گفت: بازي سختي بود و ما خوب کار کرديم و مي توانستيم سه امتياز را بگيريم.

وي با بيان اينکه تيمي مقابل استقلال مثل ما بازي نکرده بود، ادامه داد: حتي يک توپ روي دروازه ما نيامد و من فقط از عملکرد مگنو باتيستا انتقاد داشتم که از شرايط بازي خارج شد.

کمالوند با اشاره به اينکه استقلال يک موقعيت نصفه و نيمه داشت که آن هم گل شد، ادامه داد: من ديگر به کوروش ملکي بازي نمي دهم که ما را مچل و بازيچه خود کرده است، کوروش ملکي را شديد تنبيه مي کنم.

وي در خصوص دليل عصبانيت خود از ملکي گفت: ملکي از دقيقه 40 مي گفت پايم درد مي کند و من پرسيدم که تعويض کنم يا نه ولي گفت نه، براي همين دو تعويض ما در انتظار همين موضوع ماند.

سرمربي گسترش فولاد با تاکيد بر اينکه خوشحالم که تراکتور مي تواند به جايگاه دوم بازگردد، ادامه داد: من با شرف بازي مي کنم و فرقي ندارد که با تراکتور بازي مي کنم يا تيم هاي ديگر.

کمالوند با تاکيد بر اينکه بايد پولي که بگيريم حلال باشد، افزود: بازيکنان تيمم با جان و دل بازي کردند و حضور تماشاگران نيز در اين ميان تاثير فراواني داشت.

وي سپس در خصوص اعتراضات کادر فني تيم استقلال نسبت به عملکرد داور گفت: نمي شود که استقلال و پرسپوليس انتظار داشته باشند داور هم با آنها باشد، منصوريان رختکن را روي سرش گذاشته بود و من به فنايي گفتم که اين مسائل باعث مي شود که تنش ايجاد شود و داور نمي تواند داوري کند.

کمالوند با بيان اينکه استقلال و پرسپوليس انتظار دارند که وقتي بازي شروع مي شود داور سه پنالتي برايشان بگيرد، گفت: تماشاگر و تلويزيون و بازيکنان خوب تيم هاي ديگر نيز مال آنها است و با اين حال مي خواهند داور نيز از آنها باشد.

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن