منصوريان سر من داد و بيداد مي‌کرد
شماره خبر : 138501
مربي تيم فوتبال استقلال گفت:بازي همانطور که ديروز گفتم بازي سختي بود مي‌دانستيم حريف روي خط هافبکش فشار مي‌گذارد و اجازه بازيسازي به هافبک‌هاي ما نمي‌دهد.

محمد خرمگاه پس از تساوي يک بر يک مقابل گسترش فولاد تبريز گفت: بازي همانطور که ديروز گفتم بازي سختي بود مي‌دانستيم حريف روي خط هافبکش فشار مي‌گذارد و اجازه بازيسازي به هافبک‌هاي ما نمي‌دهد. در نيمه دوم بهتر و روانتر بازي کرديم. گل خورده را هم جبران کرديم.

وي افزود: امروز داور بازي شرايط را طوري رقم زد که انرژي بازيکنان ما را گرفت. هم فرشيد باقري و هم زکي پور کارت زرد گرفتند که هر دو کارت درست نبوده است. خطاي روي قرباني هم پنالتي بود که برعکس خطا گرفت و نتوانستيم به آنچه مي‌خواستيم برسيم.

وي در ادامه صحبت‌هاي خود عنوان کرد: همانطور که روز گذشته گفتم ما از شرايط تيم گسترش فولاد آگاه بوديم که آنها چه زماني و به چه صورت بازي مي‌کنند و چه تاکتيکي دارند اما متاسفانه بچه‌هاي ما نيمه اول به حرف گوش ندادند و بازيکنان گسترش خوب بازي کردند. شرايط ما نيمه دوم بهتر شد و مي‌توانم بگويم فوتبال بازي کرديم و به شرايط مدنظرمان نزديک‌تر شديم.

وي در ادامه صحبت‌هاي خود عنوان کرد: من آذري نيستم اما با افتخار مي‌گويم که همسرم آذري است. شما نگاه کنيد از زماني که بازيکنان ما مشغول گرم کردن بودند متاسفانه حرف‌هايي را به بازيکنان ما زدند که من بخاطر اينکه همسرم آذري است خيلي خوب آذري را بلد هستم و همه حرف‌هايي که به بازيکنانمان را زدند متوجه شدم. آذري جماعت غيرت و تعصب دارد. من در اين ورزشگاه چه از زماني که بازي مي‌کردم و چه زماني که مربيگري مي‌کردم اين چيزها را نديده‌ بودم. امروز آنهايي که اين حرف‌ها را زدند کار قشنگي نکردند اميدواريم که ديگر اين چيزها را نبينيم و به روح ورزش احترام بگذاريم.

خرمگاه در ادامه صحبت‌هاي خود خاطرنشان کرد: بايد به تماشاچي و دوستانمان اين موضوع را آموزش بدهيم من اگر حرف مي‌زنم بايد به صورت آموزش باشد. من در ابتداي بازي با ليدرهاي باشگاه صحبت کردم و گفتم هرچه که آنها گفتند شما جواب ندهيد و فقط تيم خود را تشويق کنيد. ما اگر آموزگار هستيم بايد اينطور چيزها را نيز به آنها ياد بدهيم کار ما فقط فني نيست.

وي درمورد فريادهاي منصوريان بر سر کمالوند و داد و بيدادهايش گفت: تا جايي که من مي‌دانم منصوريان و کمالوند دوستان خوبي هستند من متوجه اين مساله نشدم. منصوريان اگر داد و بيداد مي‌کرد با من بود. او سر من داد و بيداد مي‌کرد.

مربي استقلال درمورد اينکه نبود منصوريان چقدر در اين بازي تاثيرگذار بود اظهار داشت: قطعا تاثيرگذار بود زيرا ما يک مجموعه و پازل هستيم و منصوريان راس پازل ما است. نبود او تاثيرگذار بود.

وي درمورد وضعيت پادوواني گفت: پادوواني سرماخورده بود با اين حال ما بازيکنان خوبي داريم سيد مجيد حسيني هم بازيکن خوبي است اگر 9 هفته استقلال در وضعيت خوبي بوده به خاطر آن است که نفراتمان نزديک به هم است و شرايط خوبي داريم.

خرمگاه درمورد شرايط فني بازي و اينکه استقلال فقط يک موقعيت گل داشت اظهار داشت: شما ورزشگاه بوديد؟! گسترش فولاد پرس زيادي انجام مي‌داد در نيمه اول هم شرايط گسترش نسبت به ما بهتر بود اما در نيمه دوم ما بهتر بازي کرديم. نکاتي را به بازيکنان انتقال داديم و شرايط تيم ما در نيمه دوم بهتر شد. به بازيکنانمان گفتم به جاي استپ به عقب رو به جلو استپ کنند واين به ما خيلي کمک کرد. پلي ميکر ما نيز بايد خيلي جلوتر بازي مي‌کرد که اين کار را کرد.

وي درمورد اينکه گسترش فولاد مستحق پيروزي در اين بازي بود گفت: با احترام به نظر شما مي‌گويم گسترش نيمه اول بهتر بازي کرد اما در نيمه دوم ما بهتر بوديم و موقعيت‌هاي زيادي خلق کرديم.

مربي استقلال درمورد اينکه شما گفتيد توهين‌کنندگان به استقلال آذري نبودند اما در تهران هم عليه حريف فحاشي مي‌شود اظهار داشت: (مدير رسانه‌ اي استقلال اعلام کرد اين سوال مربوط به بازي نمي‌شود و نبايد پرسيده شود) اما خرمگاه گفت: مي‌خواهم جواب اين سوال را بدهم من نگفتم آذري‌ها بلکه گفتم تماشاگران بايد آموزش ببينند بحث تهراني يا آذري نداريم. در خوزستان هم چنين موردي داشتيم نبايد شرايط اينگونه باشد خود من بايد ياد بگيرم که به حريف احترام بگذارم و شما شک نکنيد اين کار را مي‌کنيم و تاکيد ما بر روح ورزش است و به آن اعتقاد داريم.

ارسال در: پنجشنبه 17 فروردين ساعت 20:09 (1396/1/17)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن