چهارشنبه خاکستري پرسپوليس
شماره خبر : 138546
همواره از اصطلاح خاکستري بعنوان حالتي مابين سپيد و سياه و يا به نقل قولي ديگري نوعي انتظار براي قضاوت ياد مي کنند.

   تورج عاطف

 همواره از اصطلاح خاکستري بعنوان حالتي مابين سپيد و سياه و يا به نقل قولي ديگري نوعي انتظار براي قضاوت ياد مي کنند. روزهاي خاکستري و آسمان خاکستري و ... همه حکايت هائي از انتظار را مي رسانند و حالا به انتظار چهارشنبه خاکستري پرسپوليس نشسته ايم. روزي که قرار است همه ملي پوشان پرسپوليس حاضر باشند. اولين تم خاکستري اين است.

 
1/ داستان رفتن طارمي و بيرانوند تمام شده است؟ تيم بايد بداند که اين دو بازيکن به تمامي قوا براي تيمشان بازي مي کنند و خصوصا طارمي مي داند که رفتن از پرسپوليس به شوق تيمي تقريبا ناشناس در فوتبال درجه دوم و يا سوم اروپا يعني يونان مي تواند موقعيت فعلي او را تحت تاثير قرار دهد. موقعيتي که بر اثر صبر طرفداران و دانش کادر فني پرسپوليس و بخشش هر دو اين عوامل از آماتور انديشيدن طارمي در فصل گذشته رخ داد.
 
2/ داستان ديگر خاکستري مربوط به راس مهم نزديک به دفاع آرايش الماس برانکو است. جائي که سال گذشته در مقاطعي مشکلاتي براي پرسپوليس با رفتن نورالهي به سربازي و محروميت و مصدوميت کاميابي نيا حاضل شد که مهم ترين آن از معدود نقاط تاريک پرسپوليس در فصل گذشته يعني باخت در دربي برگشت بود. کمال کاميابي نيا تا به امروز تکليف خود را روشن نکرده است در حاليکه ملي پوش هم نبود. او چند ماهي است که موضع خود را روشن نمي کند کاري که خوشايند نيست. در سوي ديگر نورالهي است بازيکني که براحتي از پرسپوليس جدا شد ولي حالا در بازگشت قوانين دست و پاي او را گرفته است. پرسپوليس در اين نقطه زمين ربيع خواه و شهاب کرمي را دارد که در روزهاي آخر فصل گذشته به خصوص در برابر لخويا در بازي برگشت بسيار خوب بودند. فردا بايد مشخص شود پرسپوليسي ها باز هم بايد به خوش رقصي هاي فصل نقل و انتقال کاميابي نيا باز هم برقصند و به انتظار معجزه اي از نظام وظيفه باشند و يا بايد فکر ديگري بکنند. شايد شهاب کرمي را نگاه دارند تا با ربيع خواه تا نيم فصل همه دارائي هاي پرسپوليس باشند و يا کاميابي نيا بر مي گردد و ...
 
3/ نقطه ديگر خاکستري جانشيني مسلمان است. اخبار مي گويند که نعمتي قرار است هم در پست وينگر و هم به عنوان جانشين نوک هرم الماس باشد. آيا برانکو به نعمتي که کم تجربه است اعتماد مي کند و شايد اگر کار نورالهي گره بخورد شهاب کرمي را نگاه دارد و يا اگر کمال برگردد براي نورالهي براي نيم فصل جائي رزرو کند و يک هافبک ديگر شايد بختيار رحماني را بياورد که زير نظر برانکو تبديل به بختياري شود که در تراکتورسازي بود يا آن که پس از مدتها سرانجام يک بازيکن عراقي مناسب و تکنيکي و در رده اميد و فيکس تيم ملي عراق پا به پرسپوليس بگذارد و براي يک بار هم شده حکايت هاي تکراري اسماعيل ضرغام و ناطق و .... تکرار نشود.
 
چهارشنبه آغاز خاکستري ها و انتظار رفتن به دنياي اميد و تحقق وعده ها و يا ابهام در پستهائي که اين روزها فقط حاشيه بودند براي پرسپوليس است. به انتظار مي نشينيم./چهارشنبه خاکستري 
ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن