بارسلونا؛ راه را فراموش کردند! چرا
شماره خبر : 138578
سران بزرگ شدند و براي يک خانواده پُر طرفدار و بسيار محبوب افتخار افريني کردند، درخشيدند مانند يک الماس و جواهري شدند که خانواده را بعد از سال به يک اَبر خانواده و بزرگترين خانه رساندند.

 بارسلونا؛ راه را فراموش کردند

ابوالفضل کريم آبادي 

 
پسران بزرگ شدند و براي يک خانواده پُر طرفدار و بسيار محبوب افتخار افريني کردند، درخشيدند مانند يک الماس و جواهري شدند که خانواده را بعد از سال به يک اَبر خانواده و بزرگترين خانه رساندند.
اما روز هاي مي گذرد، پسران بزرگ تر مي شوند و رقبا قوي تر و ترسناک تر ، با پول و خرج هاي کلان اما آن ها با کمتريت هزينه و بيشترين سود را بهره مي برند، به خود مي باليدند و افتخار فرزندان خود را به رخ همگان مي کشيدند.
اما حال هستيم ، تفکر اينده چيست؟ روزگار شما را به کدام سو خواهد برد؟ بارسلونا با رهبري چون گوآرديولا و فرزندان خود جام ها را يکي پس از ديگري دِرو کردند ، روز هاي اوج و فراموش نشدني، يک غول بزرگ و صدر بزرگان فوتبال و علامت سوال هايي که در ذهن همگان بود؟
تاچه زماني بارسلونا ترسناک خواهد ماند؟ آيا سرنوشت ميلان_ آژاکس_ منچستر يونايتد؟ يا همان غول ترسناک تا دهه هاي آينده!!! 
 
پسران بزرگ شدند ، به ناتواني نزديک شدند و زمان براي آن ها متوقف نشد، جاي آن ها گزينه هاي بزرگي يافت نشد، بارسا لاماسيا را گسترش نداد مانند قبل، زماني که :  مسي _ اينيستا_ بوسکتس_ پيکه_ فرزندان آن مزرعه که کاشته شدند و در حال برداشت مي شوند، روز به روز غروب تر هم خواهند کرد‌.
بارسلونا براي اين مشکل فقط و فقط هزينه کرد، تبديل به همان تيمي که خرج مي کند، مانند همان غول هايي که زماني پسران خودشان را به رخ مي کشاندند، آيا اين داستان ادامه دار خواهد بود، جايگزين سال هاي آينده مسي _ اينيستا همه و همه با پول جبران مي شود يا از اکادمي يک الماس ديگر جايگزين خواهد شد.
زماني رئال بيهوده خطاب کردند، بي عرضه_ پول پرست شماردند همان رقيب ديرينه، اما امان از آن روزي که خودش  دچار پول پرستي و خرج هاي کلان باشد، خريد هاي بيهوده و خرج هاي مسخره و تاسف اور دچار باشند.
سوآرز عالي بود، نيمار هم عالي و در کنارمسي بارسا در اوج ماند، اما هميشه نميتوان دل خود را به فرمانده هاي بزرگ خوش کرد.
دست هاي بالا دست، ستارگان بزرگ و حتي بزرگ تر از آن ها وجود دارد، تا خنثي باشند ان رهبران بزرگ آبي اناري ها..
بيهوده خرج کردند، چرا و به چه علت؟؟
لوييز سوآرز را با 82 ميليون يورو خريداري کردند! آلکاسر را از خفاش ها به خدمت گرفتند آن هم با هزار برنامه و پرداخت 30ميليون يورو، خفاش زهر داري که براي بارسا يک پرنده ساده اي چون ظاهر شد...اندره گومز را خريدند تا آينده اي باشد در باشگاه، اما اهداف طوري ديگر رقم خورد، بيهوده بيهوده و بازم بيهوده ظاهر شدند.
معجزه کردند، اما باز هم حذف شدند، حتي اگر خدا آن ها را هم دوست داشته باشد بازهم ناکام مي مانند و ماندند، حتي ناکام از عبور يک توپ از خط دروازه بانوي پير شدند‌.
همان تيمي که در فينال از رقيب ديرينه رئال چهار گل دريافت کرد.
همان تيمي که زماني تمسخر مي کردند و همان تيمي که فقط 128 ميليون يورو خرج کرد و آن ها 140ميليون يورو و پول زيادي که صرف کردند ، اما دل هواداران بدست نياوردند، توقع بالا و بارسلونا توقع ها را براورده نکرد.
پادشاه را به استيضاح گرفتند! چرا به  لامسيا توجهي نکرد ، در صورتي که انريکه 16  بازيکن را راهي ميدان کرد بدون اينکه هزينه اي کنند يا ستاره اي با اسم و رسم بزرگ باشند. والوارده به گذشته نگاه کن، کساني که بودند و چه علت رفتند، زمستان سردي در نقل انتقلات داشته است، ستاره اي اضافه نشده و بازيکناني که خواست است، در زندان باشگاه ها قرار گرفته اند.
نقل انتقلات سردي که ضرر است و بارسا تيمي است که زمان براي هيچدام از سرباز هايش متوقف نمي شود.
خرج کلان نکند از قافله بزرگان عقب خواهد ماند، مانند انريکه که اعجوبه اي چون مسي را داشت....
 
 
ارسال در: شنبه 17 تير ساعت 20:22 (1396/4/17)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن