ميثاقيان: از هواداران‌مان خواهش مي‌کنم با شور و شوق به ما کمک کنند
شماره خبر : 139024
سرمربي تيم فوتبال سياه‌جامگان از هواداران اين تيم خواست با شور و شوق به شاگردانش کمک کنند.

 اکبر ميثاقيان در نشست خبري پيش از بازي سياه‌جامگان - فولاد خوزستان، اظهار داشت: روز خبرنگار را به همه شما تبريک مي‌گويم. شما باعث قشنگ‌تر و جذاب‌تر شدن ورزش مي‌شويد. فردا بازي خيلي سختي داريم. از هواداران‌مان خواهش مي‌کنم با شور و شوق به ما کمک کنند، چون تيم ما جوان است.

وي با بيان اينکه امسال ليگ پويايي داريم، خاطر نشان کرد: به نتايج اخير سياه‌جامگان و فولاد نبايد نگاه کنيم، چرا که تا هفته دهم مشخص نيست که عيار تيم‌ها به چه شکل است. ما دو بازي کرديم که خوشبختانه با کسب امتياز توانستيم هواداران را خوشحال کنيم. توقع از تيم ما بالاست و بايد با تمام قدرت بجنگيم و با وجود اينکه تيم جواني هستيم نياز به حمايت هواداران داريم.

ميثاقيان در مورد وضعيت يونس شاکري و شرايط اين بازيکن گفت: شک ندارم شاکري به شرايط ايده‌آل خود بر مي‌گردد. بايد تلاش کند و مطمئنم دوباره به همان روزهاي خوب که قبلاً زير نظر خودم کار مي‌کرد بر مي‌گردد.

سرمربي تيم سياه‌جامگان در خصوص حواشي مطرح شده مبني بر مصدوميت حدادي‌فر توسط بادامکي گفت: بادامکي از سال 78 ما در ابومسلم کار مي‌کند. وي را مي‌شناسم و مي‌دانم که بازيکن با اخلاقي است و همواره از حواشي دور بوده است.

ميثاقيان در خصوص جذب علي‌عسگر گفت: علي جليلي مدافع ما با مصدوميت جدي مواجه شده و نياز به جذب بازيکن در اين پست داريم و با علي‌عسگر در اين پست صحبت کرديم و به جذب وي اميدواريم.

ارسال در: پنجشنبه 19 مرداد ساعت 18:10 (1396/5/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن