نفت و پرسپوليس با تساوي به رختکن رفتند
شماره خبر : 139034
نيمه نخست ديدار تيم‌هاي نفت و پرسپوليس با تساوي به پايان رسيد.

 هفته سوم رقابت‌هاي فوتبال ليگ برتر باشگاه‌هاي کشور از ساعت 20:45 امشب (پنجشنبه) با برگزاري ديدار تيم‌هاي نفت و پرسپوليس در ورزشگاه تختي پيگيري شد که نيمه نخست اين ديدار با تساوي بدون گل خاتمه يافت.

نفت در اين ديدار با ترکيب ميلاد فراهاني، احمد آل‌‌نعمه، فريد محمدزاده، عليرضا عزت کرامت، احمد اميرکامدار، محسن بنگر، علي زينالي، عيس آل‌کثير، هاشم بيک‌زاده، مجتبي حق‌دوست و فرشاد هاشمي به ميدان رفت.

عليرضا بيرانوند، صادق محرمي، شجاع خليل‌زاده، محمد انصاري، حسين ماهيني، کمال کاميابي‌نيا، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، وحيد اميري، علي عليپور و مهدي طارمي؛ يازده بازيکن پرسپوليس در اين ديدار بودند.

عليرضا فغاني داور اين ديدار در نيمه نخست بازي به محسن مسلمان کارت زرد نشان داد.

نيمه نخست:

دقيقه 2: سانتر وحيد اميري از جناح راست خط دفاعي نفت تهران با قطع توپ مهدي طارمي همراه شد، اما ضربه اين بازيکن به دروازه نفت نرسيد.

دقيقه 8: ارسال بازيکنان پرسپوليس از جناح راست با استپ سينه اميري براي طارمي در محوطه جريمه همراه شد که ضربه مهاجم سرخپوشان با برخورد به مدافعان نفت به جايي نرسيد.

دقيقه 14: ضربه ايستگاهي حسين ماهيني با اختلاف از بالاي دروازه نفت به بيرون رفت.

دقيقه 18: ضربه خطاي بازيکن پرسپوليس با ارسال محسن مسلمان همراه شد که مدافعان نفت توپ را در آستانه دروازه به کرنر فرستادند.

دقيقه 22: حرکات پا به توپ عيسي آل‌کثير، ضربه اين بازيکن در محوطه جريمه پرسپوليس را به دنبال داشت که با اختلاف از بالاي دروازه بيرانوند به بيرون رفت.

دقيقه 25: سانتر مجتبي حق‌دوست از جناح راست خط دفاعي پرسپوليس با استپ آل‌کثير در محوطه جريمه پرسپوليس به علي زينالي رسيد که اين بازيکن با پاس رو به جلو مجدداً آل‌کثير را صاحب موقعيت تک‌ به تک کرد که ضربه اين بازيکن با واکنش خوب بيرانوند راهي کرنر شد.

دقيقه 28: ارسال محسن مسلمان از روي ضربه ايستگاهي در پشت مدافعان نفت به مهدي طارمي رسيد که ضربه نوک پاي اين بازيکن از داخل محوطه شش قدم با اختلاف از بالاي دروازه به بيرون رفت. طارمي در حالتي نامتعادل به توپ ضربه زد.

دقيقه 31: پاس رو به جلوي فرشاد احمدزاده، فرار مهدي طارمي از مدافعان نفت را به دنبال داشت، اما تعلل مهاجم پرسپوليس باعث تنگ شدن زاويه او شد و در نهايت ضربه اين بازيکن  از کنج محوطه جريمه با دخالت فراهاني از محوطه جريمه دور شد.

دقيقه 34: سانتر زميني محسن مسلمان در حالت نامتعادل در داخل محوطه جريمه نفت به مهدي طارمي رسيد که ضربه در عرض اين بازيکن در تير دوم به فرشاد احمدزاده رسيد، اما ضربه اين بازيکن در حالت نامتعادل از کنار دروازه خالي نفت به بيرون رفت.

دقيقه 37: تکل احمد اميرکامدار روي پاي محسن مسلمان با واکنش هافبک پرسپوليس به اين بازيکن مواجه شد که عليرضا فغاني با کارت زرد مسلمان را جريمه کرد. در اين صحنه دقايقي بين بازيکنان دو تيم درگيري پيش آمد. 

دقيقه 39: سانتر رو به جلوي وحيد اميري از جناح راست خط دفاعي نفت با ضربه بي‌دقت مهدي طارمي از کنار دروازه به بيرون رفت. در اين صحنه هاشم بيک‌زاده براي مهاجم پرسپوليس ايجاد مزاحمت کرده بود.

دقيقه 42: کرنر محسن مسلمان از سمت راست خط دفاعي نفت با ضربه سر مدافعان نفت در تير دوم به شجاع خليل‌زاده رسيد که ضربه اين بازيکن از کنار دروازه به بيرون رفت.

ارسال در: پنجشنبه 19 مرداد ساعت 21:39 (1396/5/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن