تداوم پيروزي‌هاي پرسپوليس با تکرار نتيجه سوپر جام/ شب ِدرخشانِ طارمي
شماره خبر : 139040
پرسپوليس با درخشش مهدي طارمي در سومين هفته ليگ برتر مقابل نفت تهران به پيروزي دست يافت.

هفته سوم رقابت‌هاي فوتبال ليگ برتر باشگاه‌هاي کشور از ساعت 20:45 امشب (پنجشنبه) با برگزاري ديدار تيم‌هاي نفت و پرسپوليس در ورزشگاه تختي پيگيري شد که اين ديدار با برتري 3 بر صفر پرسپوليس خاتمه يافت. مهدي طارمي (46 و 88) و فرشاد احمدزاده (60) براي پرسپوليس گلزني کردند. شاگردان برانکو با اين پيروزي به سومين برد متوالي‌شان دست يافتند و با 9 امتياز به صدرنشيني خود تداوم بخشيدند.

نفت در اين ديدار با ترکيب ميلاد فراهاني، احمد آل‌‌نعمه، فريد محمدزاده، عليرضا عزت کرامت، احمد اميرکامدار، محسن بنگر، علي زينالي، عيس آل‌کثير، هاشم بيک‌زاده (حسين جعفري - 81)، مجتبي حق‌دوست (سيدحسين حسيني - 53) و فرشاد هاشمي (سامان آقازماني - 72) به ميدان رفت.

عليرضا بيرانوند، صادق محرمي، شجاع خليل‌زاده، محمد انصاري، حسين ماهيني، کمال کاميابي‌نيا، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، وحيد اميري (سيامک نعمتي - 85)، علي عليپور (گادوين منشا - 70)  و مهدي طارمي (حميدرضا طاهرخاني - 90)؛ يازده بازيکن پرسپوليس در اين ديدار بودند.

عليرضا فغاني، داور بازي نفت تهران - پرسپوليس در اين ديدار به محسن مسلمان و مهدي طارمي کارت زرد نشان داد.

نيمه نخست:

دقيقه 2: سانتر وحيد اميري از جناح راست خط دفاعي نفت تهران با قطع توپ مهدي طارمي همراه شد، اما ضربه اين بازيکن به دروازه نفت نرسيد.

دقيقه 8: ارسال بازيکنان پرسپوليس از جناح راست با استپ سينه اميري براي طارمي در محوطه جريمه همراه شد که ضربه مهاجم سرخپوشان با برخورد به مدافعان نفت به جايي نرسيد.

دقيقه 14: ضربه ايستگاهي حسين ماهيني با اختلاف از بالاي دروازه نفت به بيرون رفت.

دقيقه 18: ضربه خطاي بازيکن پرسپوليس با ارسال محسن مسلمان همراه شد که مدافعان نفت توپ را در آستانه دروازه به کرنر فرستادند.

دقيقه 22: حرکات پا به توپ عيسي آل‌کثير، ضربه اين بازيکن در محوطه جريمه پرسپوليس را به دنبال داشت که با اختلاف از بالاي دروازه بيرانوند به بيرون رفت.

دقيقه 25: سانتر مجتبي حق‌دوست از جناح راست خط دفاعي پرسپوليس با استپ آل‌کثير در محوطه جريمه پرسپوليس به علي زينالي رسيد که اين بازيکن با پاس رو به جلو مجدداً آل‌کثير را صاحب موقعيت تک‌ به تک کرد که ضربه اين بازيکن با واکنش خوب بيرانوند راهي کرنر شد.

دقيقه 28: ارسال محسن مسلمان از روي ضربه ايستگاهي در پشت مدافعان نفت به مهدي طارمي رسيد که ضربه نوک پاي اين بازيکن از داخل محوطه شش قدم با اختلاف از بالاي دروازه به بيرون رفت. طارمي در حالتي نامتعادل به توپ ضربه زد.

دقيقه 31: پاس رو به جلوي فرشاد احمدزاده، فرار مهدي طارمي از مدافعان نفت را به دنبال داشت، اما تعلل مهاجم پرسپوليس باعث تنگ شدن زاويه او شد و در نهايت ضربه اين بازيکن  از کنج محوطه جريمه با دخالت فراهاني از محوطه جريمه دور شد.

دقيقه 34: سانتر زميني محسن مسلمان در حالت نامتعادل در داخل محوطه جريمه نفت به مهدي طارمي رسيد که ضربه در عرض اين بازيکن در تير دوم به فرشاد احمدزاده رسيد، اما ضربه وي در حالتي نامتعادل از کنار دروازه خالي نفت به بيرون رفت.

دقيقه 37: تکل احمد اميرکامدار روي پاي محسن مسلمان با واکنش هافبک پرسپوليس به اين بازيکن مواجه شد که عليرضا فغاني با کارت زرد مسلمان را جريمه کرد. در اين صحنه دقايقي بين بازيکنان دو تيم درگيري پيش آمد. 

دقيقه 39: سانتر رو به جلوي وحيد اميري از جناح راست خط دفاعي نفت با ضربه بي‌دقت مهدي طارمي از کنار دروازه به بيرون رفت. در اين صحنه هاشم بيک‌زاده براي مهاجم پرسپوليس ايجاد مزاحمت کرده بود.

دقيقه 42: کرنر محسن مسلمان از سمت راست خط دفاعي نفت با ضربه سر مدافعان نفت در تير دوم به شجاع خليل‌زاده رسيد که ضربه اين بازيکن از کنار دروازه به بيرون رفت.

نيمه دوم:

دقيقه 46: پاس در عمق محسن مسلمان به مهدي طارمي رسيد که ضربه مهاجم سرخپوشان برخلاف جهت حرکت ميلاد فراهاني وارد دروازه شد.

دقيقه 50: پاس در عمق مهدي طارمي به علي عليپور رسيد و در حالي که دروازه‌بان نفت از دروازه خروج شده بود، ضربه عليپور از کنار دروازه به بيرون رفت.

دقيقه 56: ارسال بيک‌زاده از جناح چپ با ضربه سر بازيکنان نفت به شکلي خطرناک از مقابل دروازه پرسپوليس بيرون رفت.

دقيقه 60: پاس خوب مهدي طارمي به فرشاد احمدزاده؛ اين بازيکن را در موقعيت تک به تک با ميلاد فراهاني قرار داد و هافبک پرسپوليس با ضربه‌اي دقيق گل دوم پرسپوليس را وارد دروازه کرد. 

دقيقه 64: اشتباه عليرضا عزت کرامت در دفع توپ با سر در پشت محوطه جريمه نفت، توپ خوبي را در اختيار وحيد اميري قرار داد که ضربه زيباي سر ضرب  اين بازيکن با اختلاف کم از بالاي دروازه به بيرون رفت.

دقيقه 84: ضربه حسين جعفري از داخل محوطه جريمه پرسپوليس با اختلاف از بالاي دروازه به بيرون رفت.

دقيقه 88: پاس در عرض سيامک نعمتي با شوت زميني و زيباي مهدي طارمي از قوس محوطه جريمه نفت تهران در کنج دروازه ميلاد فراهاني قرار گرفت تا پرسپوليس به گل سوم دست يابد.

ارسال در: پنجشنبه 19 مرداد ساعت 22:53 (1396/5/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن