خالقي‌فر: پرسپوليس خيلي راحت قهرمان مي‌شود
شماره خبر : 139053
هافک تيم فوتبال گسترش فولاد گلي که در بازي با سپيدرود به ثمر رساند را به مجموعه گسترش فولاد تقديم کرد.

رضا خالقي‌فر در خصوص پيروزي يک بر صفر گسترش فولاد مقابل سپيدرود گفت: در نيمه اول آنها بهتر بازي کردند اما ما در نيمه دوم بازي را در دست گرفتيم و با تغيير سيستم به آنچه که مي‌خواستيم رسيديم. ما باتوجه به 2 شکست قبلي نياز مبرمي به برد داشتيم و خوشحالم در دقيقه 93 به آنچه که مي‌خواستيم رسيديم.

وي ادامه داد: مشکل اصلي تيم ما عدم هماهنگي بازيکنان است چون تغييراتي زيادي در گسترش فولاد انجام شد و اميدوارم در تعطيلات ليگ برتر بتوانيم به شرايط خوبي برسيم.

خالقي‌فر در مورد گلي که در اين بازي به ثمر رساند گفت: در شلوغي دروازه حاج‌محمدي پاس خوبي به من داد و خوشبختانه گل برتري تيمم را به ثمر برسانم. من از اين اتفاق خوشحالم و گلم را به مجموعه گسترش فولاد تقديم مي‌کنم. به هر حال همه ما در 2 هفته گذشته خيلي سختي کشيديم و شرايط اصلا خوب نبود.

خالقي‌فر در اين مورد که برخي معتقدند گسترش فولاد گزينه سقوط به دسته اول است گفت: اصلا اين طور نيست و ما جزو گزينه‌هاي سقوط نيستيم. شما مي‌بينيد که اکثر تيم‌ها براي هر فصل با تغييرات متعددي روبرو مي‌شوند و همين موضوع باعث افت تاکتيکي آنها مي‌شود. تيم‌هايي مثل سپاهان، فولاد و حتي استقلال تهران هم چنين شرايطي را دارند. ما بعد از اينکه هماهنگ شويم قطعا نتايج بهتري خواهيم گرفت.

او در پايان گفت: شما مي‌بينيد که پرسپوليس تنها تيم بدون تغيير ايران است که چقدر خوب نتيجه مي‌گيرد. من به آنها تبريک مي‌گويم و پرسپوليس بايد الگوي همه تيم‌ها در ايران باشد. آنها شانس اول قهرماني هستند و اگر اتفاق خاصي نيافتد خيلي راحت قهرمان خواهند شد.

ارسال در: جمعه 20 مرداد ساعت 13:34 (1396/5/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن