قلعه‌نويي: ذوب‌آهن هنوز فوتبال مدنظر ما را انجام نداده است/ دنبال قهرماني هستيم
شماره خبر : 139059
سرمربي تيم ذوب‌آهن اصفهان به اين نکته تاکيد کرد که تيمش هنوز فوتبال مورد نظر ذوبي‌ها را انجام نداده است.

 امير قلعه‌نويي پس از تساوي بدون گل تيمش مقابل پيکان گفت: بايد از مسئولان شهرقدس تشکر کرد، به خاطر زمين خوبي که آماده کرده بودند. درباره بازي هم بايد بگويم ذوب‌آهن هنوز فوتبال مدنظر ما را انجام نداده و بايد در نيمه اول با اختلاف حداقل دو گل از زمين بيرون مي‌آمديم.

وي افزود: رحمان احمدي دروازه‌بان پيکان امروز يکي از روزهاي خوب خود را پشت سر گذاشت. نيمه دوم سوار بر بازي بوديم، اما متاسفانه بازيکن ما از زمين اخراج شد. زماني که 10 نفره مي‌شويد مجبوريد بازي را کنترل کنيد. در مجموع از ذوب‌آهن راضي نيستم، درست است کسب يک امتياز بيرون از خانه نکته مثبتي است اما بايد نيمه نخست بازي را تمام مي‌کرديم که اين اتفاق رخ نداد.

سرمربي ذوب‌آهن با تاکيد دوباره بر اين که از تيم خود رضايت ندارد، اظهار داشت: تيم آقاي جلالي فوتبال خوبي بازي کرد به خصوص پس از اينکه ما 10 نفره شديم. فکر مي‌کنم تيم حريف به جز 2 ، 3 موقعيت، ديگر به دروازه‌ ما نزديک نشد.

قلعه‌نويي در پاسخ به اين سوال خبرنگاري درباره داوري اين مسابقه، تصريح کرد: اکنون به سن و سالي رسيده‌ام که بهتر است در خصوص داوري صحبت نکنم. اجازه دهيد کارشناسان در اين باره نظر دهند، داوري است ديگر، کاري نمي‌شود کرد.

وي در خصوص پرسش خبرنگاري که گفت شما روزهاي خوبي با سپاهان پشت سر گذاشته‌ايد، آيا در ليگ برتر امسال هم با ذوب‌آهن به دنبال قهرماني هستيد، خاطر نشان کرد: بله ما به خاطر همين به ذوب‌آهن آمديم، البته امسال چند اشکال در تيم ما وجود دارد که يکي از آنها بازيکنان مصدوم تيم هستند، امروز 8،9 بازيکن را بايد روي نيمکت داشتيم اما به علت مصدوميت همراه تيم نبودند. رجب‌زاده به عنوان بازيکن تعويضي به ميدان آمد، چون عباسي مصدوم شد. مهدي‌پور و حسيني و يک مهاجم ديگر قرار است به تيم اضافه شوند. وضعيت قاسم حدادي‌فر را هم که مي‌دانيد، او انقدر پسر خوبي است که اميدوارم هرچه زودتر و با شرايط خوب بازگردد.

سرمربي ذوب‌آهن در پاسخ به سوال خبرنگاري مبني بر اينکه رجب‌زاده در هفته گذشته به گسترش فولاد گلزني کرد، چرا در اين مسابقه از ابتدا روي نيمکت تيم نشسته بود؟ گفت: رجب‌زاده هفته پيش روز بسيار خوبي را پشت سر گذاشت اما در اين بازي ما او را براي نيمه دوم نگه‌ داشتيم که تاثيري که در بازي قبل داشت در اين بازي داشته باشد. از وقتي که به تيم آمدم او توانسته 2 گل بزند. متاسفانه مصدوميت‌ها برنامه‌هاي ما را به هم زد.

قلعه‌نويي در اين خصوص که آيا رجب‌زاده مي‌تواند تبديل به تعويض طلايي براي ذوب‌آهن شود، خاطر نشان کرد: ممکن است بازيکنان تعويضي ما نتوانند به ما کمک کنند به همين خاطر او را نگه داشتيم که بتواند ما را ياري کند.

ارسال در: جمعه 20 مرداد ساعت 23:11 (1396/5/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن