دست از سر بي موي فوتبال بر داريد !
شماره خبر : 139084
اين فوتبال همه جور کميته دارد جز کميته رعايت حق فوتبال که اگر داشت اين روزگارش نبود !

 تورج عاطف کميته اخلاق فدراسيون فوتبال از گادوين منشا در مورد مدل مويش توضيح خواسته است ! و جالب اينجا است که گادوين منشا يک آفريقائي است که با توجه به آئين ها ي مختلفي که در اين قاره وجود دارند شاهد ظواهري مختلف از بازيکنان مختلف آفريقائي در سراسر دنيا هستيم اما حتي اگر بخواهيم بپذيريم که قوانين در ديار ما مختص خود ما است!!
 کسي نمي داند چه چيزي زشت و بي اخلاقي در ظاهر منشا ديده مي شود که سعي در احضار او به کميته اخلاقي فوتبال در روزهائي کردند که بزودي قرار است بعنوان يکي از بازيکنان تنها نماينده فوتبال ما در مقابل الاهلي عربستان بازي کند ؟ و اظهار نظر خود منشا هم جالب است که مي گويد که سال گذشته هم همين مدل مو را در پيکان داشته است اما گويا کسي در کميته اخلاق فدراسيون فوتبال متوجه مورد اخلاقي جديدا کشف شده يعني مدل موي سر نشده است !
 بيائيم قدري بيانديشيم ! فوتبال ما مشکلش موي سر منشا است ؟ فوتبال ما که اين روزها بيش از پيش خطر را حس مي کند باز هم به دنبال کندن موي از سري مي گردد که طاس است ! اين اتفاق در حالي مي افتد که سهم در آمد هاي باشگاه هاي فوتبال که همگي در حال ورشکستگي هستند براحتي پايمال مي شود و از کف دست خالي فوتبال موي مي کنند مي پرسيم چگونه شرکتهائي براحتي مي توانند تا حدود 35% در آمد بليط فروشي را بدون ارائه هيچ گونه آمار صحيحي کسب کنند اما کسي جلو دار آنها نمي شود ؟ شرکتي که نه برهان و دليل دارد و نه مبين و روشن است !!
چگونه است که از در آمدهاي محيطي ورزشگاه هاي به همه کس صاحب در آمد مي شوند جز خود فوتبال و از اين نمد براي هر بيگانه اي کلاهي وجود دارد اما سر بي موي فوتبال بي کلاه است ؟ چرا فوتبال تعليق و جيب اسپانسر حجيم مي شود ؟
چگونه است که در مورد مسائل فوتبال اظهار نظر مي شود و فوتبال را به مرز تعليق مي برند و بعد پاسخ گوئي و تصميم گيري را بعد از آن اظهار نظر هاي شتابزده به گردن فوتبال مي اندازند ؟
مي پرسيم از خيل آن همه کميته هاي رنگارنگ فوتبال که شاهکارهاي کميته جوانان آن افتضاح مسابقات جوانان و اميد مي شود و عملکرد کميته اخلاق اش سکوت در برابر فحاشي به زنده ها و افراد متوفي فوتبال در زمين است و... کداميک موثر بوده اند؟
آقايان دست از سر بي موي فوتبال بر داريد !

ارسال در: يکشنبه 22 مرداد ساعت 23:06 (1396/5/22)

بازيکن عراقي پرسپوليس از فرودگاه به بيمارستان رفت ( بازدیدها :2902 ) ( يکشنبه 22 مرداد ساعت 19:05 )
برنامه پرسپوليسي‌ها تا بازي با الاهلي مشخص شد ( بازدیدها :1736 ) ( يکشنبه 22 مرداد ساعت 19:00 )
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن