کي‌روش: با 37 نخبه خودمان را براي جام جهاني آماده مي‌کنيم
شماره خبر : 139101
سرمربي تيم ملي فوتبال کشورمان در مورد نحوه آماده‌سازي تيم ملي براي جام جهاني 2018 و همچنين دو بازي باقيمانده در انتخابي اين رقابت‌ها مسائلي را مطرح کرد که مهم‌ترين آن کار کردن با گروهي 37 نفره است.

به نقل از سايت رسمي فدراسيون فوتبال، کارلوس کي‌روش، سرمربي تيم ملي فوتبال کشورمان با اشاره به دعوت از بازيکنان جديد به اردوي تيم ملي گفت: ما بازيکنان جديدي را به تيم ملي دعوت کرده‌ايم و خود را براي جام جهاني آماده مي‌کنيم.

استانداردها و رکوردهاي يوزهاي ايراني را حفظ مي‌کنيم
وي که ليست نهايي بازيکنان تيم ملي را براي ديدار مقابل کره جنوبي و سوريه اعلام کرده است، اظهار داشت: ديدار مقابل کره جنوبي و سوريه، دو مسابقه تيم ملي ايران براي صعود به جام جهاني هستند و از آنجايي که تيم ملي، پيش از اين دو بازي، به جام جهاني صعود کرده است، تمرکز خود را روي اهدافي که پيش‌رو داريم گذاشته و استانداردها و رکوردهاي يوزهاي ايراني (بدون شکست و گل خورده) را حفظ مي‌کنيم. از سوي ديگر به فکر آينده تيم ملي هستيم و برنامه‌ريزي دقيقي را براي آماده‌سازي ملي‌پوشان جهت شرکت در جام جهاني روسيه، آغاز کرده‌ايم.

بازيکنان در بازي‌ها و کمپ‌هاي تدارکاتي تجارب مهمي را کسب مي‌کنند
سرمربي تيم ملي فوتبال کشورمان در ادامه خاطرنشان کرد: با ديدار مقابل کره جنوبي و سوريه و برگزاري کمپ‌هاي تدارکاتي مي‌توانيم فرصت مناسبي را به دست آوريم و آماده‌سازي خوبي را براي جام جهاني آغاز کنيم تا بازيکنان در بازي‌ها و کمپ‌هاي تدارکاتي تجارب مهمي را کسب کنند.

با 37 نخبه خودمان را براي جام جهاني آماده مي‌کنيم
کي‌روش ادامه داد: اين مسابقات را با همان انگيزه و استانداردي که داشته‌ايم، انجام مي‌دهيم و با توجه به اهدافي که براي آينده داريم، برنامه‌هاي خود را اجرا مي‌کنيم. ما يک گروه 37 نفره بازيکنان نخبه را براي آماده‌سازي در جام جهاني روسيه در اختيار داريم و اکنون با اين مسابقات سعي مي‌کنيم از اين فرصت بهترين استفاده را ببريم.

زماني مي‌آموزيم که با بهترين تيم‌ها مسابقه دهيم
وي درباره ليست اسامي بازيکنان دعوت شده گفت: براي آوردن بازيکنان جوان‌تر به تيم و آماده‌سازي جام جهاني روسيه از بازيکناني چون روزبه چشمي (دفاع) اميد نورافکن (هافبک) و سامان قدوس (مهاجم) استفاده کرده‌ايم. همان‌طور که هنگام ورود به کره جنوبي اعلام کردم، بايد بگويم که زماني مي‌آموزيم که با بهترين تيم‌ها مسابقه دهيم.

منتظري، شجاعي، تيموريان و حيدري با تيم ملي ادامه ‌مي‌دهند
سرمربي تيم ملي فوتبال کشورمان همچنين تصريح کرد: بنابراين، ليست دعوت شده، استراتژي ما را براي کار با گروهي از 37 بازيکن نخبه منعکس مي‌کند. ضمن اينکه اين ليست و تفکرات بدان معني نيست که بازيکنان باتجربه‌اي که براي هميشه با خود داشتيم، کنار بگذاريم. بازيکناني مانند پژمان منتظري، مسعود شجاعي، آندرانيک تيموريان و خسرو حيدري به کار خود در ليست 37 نفره بازيکنان نخبه به‌عنوان گزينه‌هاي مهم براي تيم ملي ادامه مي‌دهند.

ارسال در: يکشنبه 5 شهريور ساعت 12:07 (1396/6/5)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن