عاشوري: بازي برابر پيکان ما را به آينده اميدوار کرد/ پرسپوليس شانس زيادي براي قهرماني دارد
شماره خبر : 139103
عملکرد فولاد خوزستان مقابل پيکان در هفته پنجم ليگ برتر هافبک اين تيم را به آينده اميدوار کرده است.

علي‌اصغر عاشوري درباره شکست فولاد خوزستان برابر پيکان در هفته پنجم ليگ برتر گفت: ما به هيچ عنوان مستحق باخت نبوديم و خيلي خوب بازي کرديم. متأسفانه موقعيت‌هاي ما تبديل به گل نشد و روي يک ضربه کرنر به خاطر بي‌تجربه بودن، گل خورديم. در ادامه هرچه حمله کرديم نتيجه نداد و متأسفانه شکست خورديم.

وي در مورد گل فولاد در اين مسابقه که مردود اعلام شد نيز تأکيد کرد: متأسفانه داور اشتباه کرد و گل سالم ما قبول نشد. حتي بازيکنان پيکان هم قبول داشتند گل ما سالم بود و خودمان را آماده خوشحالي کرده بوديم که داور به يکباره سوت زد. ما فکر مي‌کرديم او به نشانه گل وسط زمين را نشان دهد، ولي خطا گرفت. ما اصلاً نفهميديم او خطاي چه کسي را گرفت!

هافبک تيم فوتبال فولاد خوزستان با اشاره به عملکرد اين تيم در پنج هفته ابتدايي ليگ برتر اظهار داشت: ما تمامي بازيکنان‌مان را در اين پنج بازي در اختيار نداشتيم، اما عملکردمان قابل قبول بود. مطمئن باشيد بازي به بازي هم بهتر مي‌شويم. نمايش ما مقابل فولاد طوري بود که به آينده اميدوار شديم و قطعاً روزهاي خوبي خواهيم داشت.

عاشوري در پاسخ به اين پرسش که امسال کدام تيم مدعي قهرماني است، تصريح کرد:‌ به نظر من پرسپوليس شانس زيادي براي قهرماني دارد.

ارسال در: يکشنبه 5 شهريور ساعت 12:11 (1396/6/5)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن