«برادر همسر» رئيس سابق از فدراسيون فوتبال رفتني شد/ سرنوشت کفاشيان چه مي‌شود؟
شماره خبر : 139286
فردي که در سال‌هاي اخير درباره حضورش در فدراسيون فوتبال حرف‌وحديث‌هاي زيادي بود از فدراسيون رفتني شد.

در سال‌هايي که علي کفاشيان رئيس فدراسيون فوتبال بود، نام يک نفر بيشتر از ساير افراد به گوش مي‌رسيد؛ مصطفي طباطباييان. او که بردار همسر کفاشيان است سال‌ها به عنوان مسئول مالي فدراسيون (عنوان دقيق مسئوليتش هيچ‌گاه به صورت رسمي اعلام نشد و در اين باره حرف‌وحديث زياد است چرا که فدراسيون‌ها ذي‌حساب دارند نه مدير يا مسئول  امور مالي) فعاليت مي‌کرد و البته در برخي از سفرها هم حضور داشت.

در اين مدت انتقادهاي زيادي، هم به حضور طباطباييان در فدراسيون و هم به سفرهايش مي‌شد اما او همچنان در فدراسيون حضور داشت. با آمدن تاج اين اتفاق ادامه پيدا کرد و باز هم طباطباييان در فدراسيون بود و حتي با تيم ملي هم به امارات رفت، همان سفري که مشخص نبود چرا مسئول مالي فدراسيون فوتبال به دبي رفته بود، ضمن اينکه کي‌روش او را در دومين روز سفر به تهران بازگرداند.

اکنون خبر مي‌رسد که مدتي است طباطباييان به فدراسيون فوتبال نمي‌رود. ظاهراً مديران فدراسيون فوتبال نظر مثبتي به ادامه همکاري با برادر همسر کفاشيان نداشتند و اين فرد ديگر در فدراسيون فوتبال حضور و مسئوليتي ندارد. در اين باره گفته شده مسئولان فدراسيون با سپردن کارهاي خارج از محدوده وظايف او، زمينه رفتن طباطباييان را فراهم کردند تا ديگر خبري از فرد جنجالي سال‌هاي اخير فدراسيون نباشد.

همچنين شنيده شده کفاشيان از اين اتفاق ناراحت شده و به فدراسيون فوتبال نرفته است، هر چند او به برخي افراد گفته که در نائين به‌سر مي‌برد و به زودي به فدراسيون فوتبال خواهد آمد. تلاش خبرنگار تسنيم براي تماس با کفاشيان نتيجه نداشت و وي پاسخگوي تلفن همراهش نبود. بايد ديد در نهايت سرنوشت کفاشيان که اکنون به عنوان نايب رئيس اول فدراسيون فعاليت مي‌کند به کجا کشيده خواهد شد.


ارسال در: دوشنبه 1 آبان ساعت 15:15 (1396/8/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن