برانکو: واقعاً نمي‌دانم داستان محروميت مسلمان چيست
شماره خبر : 139287
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: واقعاً نمي‌دانم داستان چيست و فقط شنيده‌ايم که محسن مسلمان محروم است.

 

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري تسنيم، برانکو ايوانکوويچ در پايان تمرين امروز (دوشنبه) تيمش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بار ديگر به بازيکنانم بابت عملکرد خوب‌شان در ديدار سخت با نفت تبريک مي‌گويم. همه انتظار بازي راحتي را براي ما داشتند، اما ديديد چقدر بازي سختي بود. بازيکنان ما در بازي با نفت نهايت تلاش خود را به کار گرفتند و با شايستگي راهي مرحله بعد جام حذفي شدند و الان هم آماده برگزاري دربي بزرگ هستند.

واقعاً نمي‌دانم داستان محروميت مسلمان چيست
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس درباره شرايط تيمش در آستانه دربي هشتادوپنجم تهران يادآور شد: اميري کمي درد دارد و آدام همتي هم وضعيتش نامشخص است. فرشاد احمدزاده را قطعاً در دربي نداريم و مي‌دانيد که مهدي طارمي هم محروم است. در مورد مسلمان هم يک چيز‌هايي شنيده‌ايم که نمي‌تواند بازي کند. واقعاً نمي‌دانم داستان چيست و فقط شنيده‌ايم که محروم است. بايد ببينيم در مورد مسلمان تکليف چه خواهد بود.

دربي ثروت فوتبال ايران است و از زيباترين بازي‌ها
برانکو با تأکيد بر اينکه دربي هميشه جذابيت خاص خودش را دارد، خاطر نشان کرد: خوشحاليم از اينکه يک دربي جذاب ديگر را تجربه مي‌کنيم. اين بازي هميشه از زيباترين بازي‌هاست و بازيکنان در طول فصل به خاطر حضور در اين بازي تمرينات خود را با انگيزه بالا دنبال کرده و خود را آماده مي‌کنند. به عقيده من دربي ثروت فوتبال ايران است.

توقع داشتيد شفر بگويد ما دربي را مي‌بازيم؟!
وي در واکنش به اظهارات اخير شفر مبني بر اينکه پيش از اين در يک بازي مقابل تيم برانکو پيروز شده و براي اين مربي کروات کري خوانده است، تصريح کرد: بله يک بازي در آلمان بود که شرايط تيم او بهتر بود و بازي را بردند. اينکه او کري خوانده چيز عجيبي نيست. نکند شما توقع داشتيد شفر بگويد ما دربي را مي‌بازيم؟! به‌هرحال طبيعي است که شفر کري بخواند و اين اصلاً عجيب نيست.

در دربي عملکرد بازيکنان در زمين خيلي مهم است
برانکو در پاسخ به اين پرسش که آيا براي شفر کري مي‌خواند يا نه، اضافه کرد: دربي هميشه شرايط خاص خود را دارد، اما عملکرد بازيکنان در زمين خيلي مهم است و در واقع آنها در زمين مي جنگند. ما مربيان هم سعي مي‌کنيم به بهترين شکل تيم‌مان را هدايت کنيم.

براي هر بازيکن غايب‌مان جانشين خوب داريم
سرمربي پرسپوليس با اشاره به اينکه براي غايبان تيمش در دربي جايگزين دارد، افزود: براي هر بازيکن غايب‌مان جانشين خوب داريم و در واقع به تک تک بازيکناني که داريم، ايمان و اعتماد دارم. خوشبختانه نيمکت قوي و کادر قوي در اختيار داريم و نگراني از اين بابت وجود ندارد.

محروميت، مصدوميت و... بي‌معنا و توجيه است
وي در مورد اينکه تيمش قبل از دربي يک روز کمتر از استقلال استراحت مي‌کند، گفت: به‌هرحال ما درگير مسابقات ليگ قهرمانان بوديم و برنامه‌ بازي‌هاي‌مان متفاوت بود. اين مسئله اگرچه براي ما مشکل‌ساز شده است، اما هيچ توجيه قابل قبولي نيست. محروميت، مصدوميت و... اين چيزها معنايي ندارد و همه بايد با تمام وجودشان براي موفقيت در دربي تلاش کنند.

برانکو در واکنش به طرح اين موضوع که به نظر مي‌رسد شرايط پرسپوليس نسبت به استقلال بحراني‌تر است، گفت: نمي‌دانم در خصوص چه موضوعي صحبت مي‌کنيد! بهتر است در اين خصوص واضح بگوييد.

محروميت مسلمان هنوز به باشگاه ابلاغ نشده است
خبرنگاري که اين موضوع را مطرح کرده بود، خاطر نشان کرد که منظورش محروميت محسن مسلمان است که روي روحيه بازيکنان و کادرفني نيز تأثير مي‌گذارد، خاطرنشان کرد: محروميت مسلمان هنوز به باشگاه ابلاغ نشده و اين موضوعي است که ما هم در رسانه‌ها با آن مواجه شديم. با اين حال فرقي به حال ما ندارد، چون هر بازيکني که به زمين مي‌رود و در ترکيب است، بايد 200 درصد آمادگي داشته باشد.

بعيد مي‌دانم اين فصل تيمي توانسته باشد مانند ما نتيجه بگيرد
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در پاسخ به اين سؤال که آيا شرايط تيمش مانند بعد از بازي با الاهلي است يا نه، اظهار داشت: به نظرم ما تاکنون نتايج درخشاني کسب کرده‌ايم. در ليگ قهرمانان آسيا تا نيمه نهايي رسيديم و نتايج خوبي گرفتيم، در جام حذفي به مرحله بعدي صعود کرديم و در ليگ هم بالاي جدول هستيم، در حالي که دو بازي هم کمتر انجام داده‌ايم. بايد به تيم پيکان هم تبريک بگويم که به بالاي جدول آمده است و ما اکنون کنار آنها قرار داريم، اما بعيد مي‌دانم تيمي توانسته باشد مانند ما نتيجه بگيرد. شايد انتظار داريد ما همه بازي‌ها را 17 بر صفر ببريم؟! اما من از شرايط تيمم راضي‌ام.

فعلاً بحثي براي تمديد قراردادم نشده است
برانکو در خصوص اينکه آيا قراردادش را با پرسپوليس تمديد خواهد کرد يا نه، گفت: فعلاً بحثي در اين خصوص نيست و تصميمي نگرفته‌ايم.

از زمان حضور من همه دربي‌ها عالي بوده
وي در واکنش به اين سؤال که دربي‌هاي پس از او هميشه پرگل بوده که يک برد 4 بر 2 براي پرسپوليس و 3 بر 2 براي استقلال رقم خورده و آيا اين دربي هم پرگل خواهد شد، خاطرنشان کرد: بله، همين‌طور است. همه دربي‌ها عالي بود، حتي همان بازي که بدون گل شد. ما بايد شادي را به هواداران بدهيم و به نظرم هم پرسپوليس و هم استقلال به دنبال اين هستند که هواداران‌شان از بازي لذت ببرند. مطمئناً اگر گلي هم بزنيم، دربي قشنگ مي‌شود و طبيعتاً هر دو تيم به دنبال پيروزي هستند.

همه بايد وحدت داشته باشيم و تيم براي‌مان اهميت داشته باشد
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در خصوص اينکه کدام فاکتور باعث پيروزي تيمش مقابل استقلال خواهد شد، گفت: به نظرم فضاي حاکم بر تيم و اطراف آن. همه بايد وحدت داشته باشيم و تيم براي‌مان اهميت داشته باشد. اگر منافع تيم را به منافع فردي ترجيح بدهيم، مسلماً حتي اگر دچار بحراني هم شويم، با روحيه تيمي از بحران عبور مي‌کنيم.

دربي ايران عظيم‌تر از دربي کرواسي است
برانکو که تجربه دربي کرواسي را هم دارد، در پاسخ به اين پرسش که «چطور مي‌توان اين دربي را با دربي تهران مقايسه کرد و کدام زيباتر است؟»، اظهار داشت: همه دربي‌ها قشنگ است. نمي‌توان گفت کدام زيباتر است. در کرواسي هم دربي هيجان دارد و گاهي وقت‌ها حتي حوادثي هم رخ مي‌دهد که خوشبختانه چنين حوادثي را در ايران نداريم. با اين حال ايران بزرگ‌تر است و طبيعتاً دربي عظيم‌تري هم دارد که تعداد زيادي از مردم را درگير مي‌کند. دربي براي مردم اهميت زيادي دارد و اينجا مي‌گويند اگر همه بازي‌ها را هم باختيد، دربي را ببريد.

از زندگي در ايران لذت مي‌برم
وي در واکنش به اين مسئله که آيا از زندگي در ايران رضايت دارد يا نه و با اين شرايط مي‌خواهد قراردادش را با پرسپوليس تمديد کند، گفت: اين موضوعي نيست که اکنون درباره آن بحث کنيم، اما کدام مربي خارجي را سراغ داريد که از من بيشتر در ايران کار کرده باشد؟! من از زندگي در ايران لذت مي‌برم و مردم هم رفتار خوبي با من دارند. فکر نمي‌کنم کسي به اندازه من در ايران کار کرده باشد و من از حضور در اينجا راضي‌ام. بايد بگويم که از زندگي در ايران لذت مي‌برم.

ارسال در: دوشنبه 1 آبان ساعت 15:21 (1396/8/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن