صيادمنش: مقابل اسپانيا تمرکز لازم را نداشتيم
شماره خبر : 139298
مهاجم تيم نوجوانان ايران گفت: در بازي با اسپانيا در نيمه اول تمرکز لازم را نداشتيم، اما ديديد مقابل آلمان که تيم خيلي قدري بود خيلي خوب ظاهر شديم.

الله‌يار صيادمنش پس از بازگشت تيم نوجوانان ايران از مسابقات جام جهاني هند در جمع خبرنگاران گفت: مسابقات در سطح بسيار بالايي برگزار شد و من با کمک هم‌بازي‌هايم توانستم سه گل در اين رقابت‌ها به ثمر برسانم که بابت آن خدا را شکر مي‌کنم. ضمن اينکه تشکر ويژه‌اي دارم از اعضاي کادر فني که واقعاً با اين تيم نتايج خيلي خوبي را کسب کردند.

وي افزود: اعضاي کادر فني در اين بازي‌ها نکات خيلي خوبي به ما گوشزد مي‌کردند و نتايجي که به دست آمد به خاطر همين نکات بود. اگر خدا بخواهد و تلاش‌مان را بکنيم اين تيم مي‌تواند در آينده حرف‌هاي زيادي براي گفتن  در رده‌هاي مختلف ملي داشته باشد.

صيادمنش درباره ديدار نوجوانان ايران و اسپانيا، عنوان کرد: ما در نيمه اول اين بازي تمرکز لازم را نداشتيم و حريف بازي را کاملاً در اختيار گرفت، اما در نيمه دوم خيلي بهتر شديم. متأسفانه باز هم گل خورديم و نتوانستيم بازي را به تساوي بکشانيم. به‌هرحال فوتبال است و هر نتيجه‌اي در آن رقم خورد. ما تيم قدرتمند آلمان که تفاوتي با اسپانيا نداشت را با چهار گل شکست داديم، اما دليل نمي‌شود بگوييم آلمان تيم ضعيفي است. آنها تيم خيلي خوبي در فوتبال دنيا هستند.

ارسال در: دوشنبه 1 آبان ساعت 18:58 (1396/8/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن