ساکت: تکليف مسلمان و غفوري فردا مشخص مي‌شود
شماره خبر : 139299
دبيرکل فدراسيون فوتبال تأکيد کرد، بازيکنان تيم فوتبال نوجوانان کشورمان بايد در آينده ترکيب تيم فوتبال بزرگسالان ايران را تشکيل دهند.

 محمدرضا ساکت در مراسم استقبال از بازيکنان و اعضاي تيم نوجوانان در جمع شاگردان عباس چمنيان اظهار داشت: اين نويد را مي‌دهم که اين نسل رها نخواهند شد و قطعاً بازيکنان تيم نوجوانان بايد در آينده تيم بزرگسالان ايران را تشکيل بدهند و در جام‌جهاني بزرگسالان حضور پيدا کنند.

وي در ادامه در جمع خبرنگاران حاضر در فرودگاه امام خميني (ره) نيز اظهار داشت: ما يک افتخار بزرگ ملي را شاهد هستيم. ما اينجا شاهد حضور آينده فوتبال ايران هستيم. اينها قهرمانان نوجوان ما هستند که از لحاظ اخلاقي، اجتماعي و فني خودشان را نشان دادند. فدراسيون اينها را رها نخواهد کرد.

دبيرکل فدراسيون فوتبال افزود: برنامه بلندمدتي براي نوجوانان فوتبال ايران خواهيم داشت، همان‌طور که در يک سال گذشته روي اين بازيکنان به صورت ويژه کار شده بود، اين روند ادامه خواهد داشت. البته بايد قدردان مربيان اين تيم هم باشيم که براي شکل‌گرفتن تيم خوب‌شان زحمات زيادي کشيدند. جا دارد که از رسانه‌ها هم تشکر و قدرداني کنيم که از ابتداي مسابقات اين تيم تا به امروز نوجوانان را تنها نگذاشتند. همين‌طور از هيئت‌هاي استان‌ها، باشگاه‌ها، وزارت ورزش و همه نهادهاي ديگر بايد تشکر کنيم. همه در اين افتخارآفريني بزرگ شريک هستند.

وي در خصوص حمايت فدراسيون براي رشد استعدادهاي اين تيم نيز خاطر نشان کرد: حتماً حمايت خواهيم کرد و شما در روزهاي آينده خواهيد ديد که تعدادي از بازيکنان تيم نوجوانان به تيم جوانان دعوت خواهند شد. ان‌شاءالله اين چرخه ادامه پيدا خواهد کرد و باعث رشد بيشتر اين بازيکنان مي‌شود.

ساکت درباره نقش باشگاه‌ها در رشد اين استعدادها اضافه کرد: اين بازيکنان تا اينجا هم توسط باشگاه‌ها پرورش يافته‌اند، اما ارتقاي آنها در تيم ملي رخ داده است. بايد ممنون باشيم از باشگاه‌ها، چرا که چرخه سازندگي بازيکنان در آنجا شکل مي‌گيرد و اميدواريم که توجه بيشتري به استعدادهاي ورزشي شود و همه کمک کنيم تا در آينده بازيکنان خوبي داشته باشيم.

وي در پاسخ به اين پرسش که آيا پاداشي هم براي تيم نوجوانان در نظر گرفته شده است يا خير؟، توضيح داد: با توجه به حضور تاج در هند پاداشي براي اين تيم در نظر گرفته شده بود که تا لحظاتي ديگر به آنها اهدا خواهد شد.

دبيرکل فدراسيون فوتبال درخصوص موضوع محروميت محسن مسلمان و ورياغفوري از شرکت در مسابقات ليگ و دربي تصريح کرد: اين موضوع در حال پيگيري است و مراحل آن در حال انجام است، تاج هم پيگيري مي‌کند و ان‌شاءالله خبررساني خواهد شد.

ساکت در پاسخ به اين پرسش که «آيا اين دو بازيکن به بازي دربي مي‌رسند يا خير؟»، نيز گفت: نتيجه اين موضوع فردا اعلام مي‌شود.

ارسال در: دوشنبه 1 آبان ساعت 18:59 (1396/8/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن