چمنيان:در ايران2 برابر بازيکنان تيم من استعداد داريم
شماره خبر : 139300
سرمربي تيم فوتبال نوجوانان کشورمان گفت: خيلي از پيروزي‌هاي تيم‌مان تعجب نکرديم، در حالي که خيلي‌ها تعجب کردند.

 عباس چمنيان پس از ورود تيم نوجوانان به تهران گفت: در طول برگزاري مسابقات مردم آنقدر درگير اين مسابقات بودند که نياز به توضيح نيست. اينکه بتوانيم استعدادهاي‌مان را پرورش بدهيم، دور از ذهن نبايد باشد. خيلي از اين پيروزي‌ها تعجب نکرديم، در حالي که خيلي‌ها تعجب کردند.

وي در ادامه افزود: اين پيروزي‌ها نشان داد که مي‌توان در سايه برنامه‌ريزي موفق بود. فوتبال ما درست است که از برخي جهت‌ها با فوتبال اروپا فرق دارد، اما اين چاله‌ها را مي‌شود پر کرد. اگر پر شود، مي‌توان به آينده اين بچه‌ها اميدوار بود.

سرمربي تيم نوجوانان کشورمان با اشاره به موفقيت‌هاي تيمش در جام جهاني، خاطرنشان کرد: خوشحاليم. اين اتفاق، اتفاق خيلي خوبي بود. نتايج ما در جام جهاني ثابت کرد که اگر مسئولان باور کنند که بايد به زيرساخت‌ها توجه کنند، آينده فوتبال ما تضمين مي‌شود. اميدوارم البته اين موضوع مقعطي و وابسته به شخص نباشد و اين روند استمرار پيدا کند تا شاهد موفقيت‌هاي بزرگ‌تر از اين هم باشيم.

چمنيان در پاسخ به اين سؤال که «چقدر اميدوار هستيد اين بازيکنان بتوانند در آينده هم در تيم بزرگسالان به ميدان بروند؟»، گفت: نگاه من، نگاه جزئي نيست. من به فوتبال کشور نگاه کلي دارم. به جرأت مي‌توانم بگويم، ما در ايران دو برابر اين بازيکناني که شما در اين مسابقات ديديد، استعداد داريم. اينها مي‌توانند به فوتبال کشور تزريق شوند. بايد به همه استعدادها احترام بگذاريم.

وي همچنين تصريح کرد: تک‌به‌تک اين استعداد مي‌توانستند در جام جهاني بازي کنند، اما شايد به دليل محدوديت جا و شايد به خاطر اينکه فرصت ديده شدن براي‌شان فراهم نشده است، به چشم نيامدند. من اين نويد را مي‌دهم که علاوه بر بازيکناني که در جام جهاني به ميدان رفتند، ما مي‌توانيم منتظر چهره‌‌هاي جديد هم باشيم.

ارسال در: دوشنبه 1 آبان ساعت 19:00 (1396/8/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن