شرط آنچلوتي براي سرمربيگري در اورتون
شماره خبر : 139302
يک نشريه انگليس از افزايش احتمال سرمربيگري کارلتو در گوديسون پارک خبر داد.

 نشريه سان در گزارش اختصاصي از قرار گرفتن نام کارلو آنچلوتي در صدر فهرست گزينه‌هاي هدايت اورتون پس از اخراج رونالد کومان از اين تيم، خبرداده است.

کومان 54 ساله امروز (دوشنبه) در پي کسب نتايج ضعيف در اين فصل و سقوط تيمش به رده هجدهم جدول پس از شکست خانگي 5 بر 2 شب گذشته برابر آرسنال، از سرمربيگري آبي‌پوشان مرسي‌سايد برکنار شد و حالا از کارلو آنچلوتي که ماه گذشته به همين دليل از سرمربيگري بايرن مونيخ برکنار شد به عنوان جانشين او ياد مي‌شود.

سان نوشته است که با وجود تمايل مسئولان فدراسيون فوتبال ايتاليا براي استخدام کارلتو به عنوان سرمربي آتزوري، او ترجيح مي‌دهد که به مربيگري در رده باشگاهي ادامه دهد و احتمال رفتنش به گوديسون پارک زياد است.

سان در خبر ديگري نوشته است که يکي از شروط وي براي پذيرش مسئوليت هدايت اورتون اين که است که دستيار مورد اعتمادش پل کلمنت را همراه با خود به مرسي‌سايد ببرد. مشکل اما اينجاست که کلمنت در حال حاضر هدايت تيم فوتبال سوانزي را برعهده دارد.

کلمنت در دوران مربيگري آنچلوتي در تيم‌هاي چلسي، پاري‌سن‌ژرمن، رئال مادريد و بايرن مونيخ دستيار اين مرد ايتاليايي بود اما او ماه ژانويه سال جاري از باواريايي‌ها جدا شد تا هدايت سوانزي را برعهده بگيرد. سوانزي تحت هدايت او در اين فصل ليگ برتر در رده پانزدهم جدول قرار دارد.

ارسال در: دوشنبه 1 آبان ساعت 19:04 (1396/8/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن