شريفي:دليل موفقيت تيم نوجوانان يک عامل بود
شماره خبر : 139303
هافبک تيم فوتبال نوجوانان ايران گفت: اعتقادمان اين است که اگر تيم نوجوانان حفظ شود مي‌تواند قهرمان جام جهاني شود.

 محمد شريفي پس از بازگشت تيم نوجوانان ايران از مسابقات جام جهاني نوجوانان هند با ابراز خوشحالي از نتايج اين تيم در اين رقابت‌ها در جمع خبرنگاران گفت: ما بازي‌هاي خيلي خوب و باکيفيتي را در جام جهاني نوجوانان ارائه کرديم و در نهايت به تيمي باختيم که بازيکنانش از تيم‌هاي قدر اسپانيا از جمله بارسلونا و رئال مادريد بودند. البته من نمي‌خواهم به اين موضوع خيلي بپردازم، اما تيم نوجوانان کار بزرگي انجام داد و من لازم مي‌دانم از تمام مربيان اين تيم تشکر ويژه داشته باشم، چرا که آنها دو سال تمام بيشترين زحمت را براي تيم کشيدند.

وي افزود: تمام هدف ما اين بود که جزو چهار تيم نهايي جام جهاني قرار بگيريم، اما قسمت نشد. همه تمام تلاش‌شان را کردند تا به هدف‌مان برسيم به جرأت مي‌گويم هيچ‌کس در تيم ما کم نگذاشت. قرار گرفتن در جمع هشت تيم برتر دنيا براي فوتبال ما افتخار بزرگي است.

هافبک تيم فوتبال نوجوانان ايران با بيان اينکه اين تيم بايد حفظ شود، خاطر نشان کرد: من نبايد اين حرف را بزنم، اما کارشناسان هم چنين عقيده‌اي دارند که اين تيم بايد حفظ شود، اگر الان ما در جام جهاني نوجوانان نتيجه گرفتيم به خاطر اين بود که از زير 10 سال کنار هم بازي کرديم و پنج شش سال است، اين تيم دور هم جمع شده. در حال حاضر هم نبايد اين تيم را رها کنند. من به شما قول مي‌دهم اگر اين تيم تا رده بزرگسالان حفظ شود حتي مي‌توانيم در اين رده قهرمان جام جهاني شويم.

شريفي در واکنش به اين پرسش که «آيا بهتر نيست اين تيم به جاي تيم جوانان عازم مسابقات پيشرو شود؟»، گفت: تيم جوانان چند ماهي است که تشکيل شده و طبيعي است که حق آنهاست عازم مسابقات مقدماتي آسيا شوند، ضمن اينکه ما تازه از مسابقات سنگين برگشتيم و تيم کمي خسته است. در اين مورد قطعاً مسئولان و مربيان تيم نوجوانان و جوانان تصميم‌گيرنده هستند.

وي در پايان راجع به اينکه گفته مي‌شود فدراسيون فوتبال نيمي از پاداشي که وعده داده بود به تيم نوجوان پرداخت کرده است، خاطر نشان کرد: پاداش‌ها را پرداخت کردند که شخصاً از رقم آن راضي هستم. ما بازيکنان نوجوانان در سني هستيم که نبايد تمرکز‌مان را روي مسائل مالي قرار دهيم. هرچند پاداش‌هايي که در طول بازي‌ها به بازيکنان پرداخت شد از لحاظ روحي و رواني ما را شارژ کرد.

ارسال در: دوشنبه 1 آبان ساعت 19:04 (1396/8/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن