پخش دربي 85 در هاله‌اي از ابهام
شماره خبر : 139312
سازمان ليگ به دستور رئيس فدراسيون فوتبال قصد دارد جلوي پخش بازي‌هاي ليگ را از اين هفته بگيرد.

 عصر امروز (دوشنبه) نشستي بين مديران دو باشگاه پرسپوليس و استقلال، محمدرضا داورزني، مهدي تاج و مسئولان صدا و سيما در مورد حق پخش تلويزيوني برگزار شد تا در نهايت فدارسيون فوتبال و سازمان ليگ براي گرفتن حق پخش تلويزيوني به توافقاتي با صدا و سيما دست يابند که اين اتفاق رخ نداد.

در اين نشست صحبت‌هايي از سوي نمايندگان صدا و سيما در مورد اينکه فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ براي گرفتن حق پخش و رسيدن به نتيجه بايد با شرکتي به نام توسکا که پيمانکار همکار با صدا و سيماست، وارد مذاکره شوند مطرح شد که با استقبال فوتبالي‌ها همراه نشد. تاج و داورزني به نمايندگان  صدا و سيما تاکيد کردند؛ در صورتي که آنها با پيمانکار مربوطه همکاري کنند،  صدا و سيما هم بايد با يک شرکت پيمانکار با سازمان ليگ و فدراسيون فوتبال همکاري داشته باشد که مورد موافقت آنها قرار نگرفت.

عدم توافق دوباره فدارسيون فوتبال و سازمان ليگ با صدا و سيما در مورد حق پخش باعث شد تا مهدي تاج به اين نتيجه برسد که جلوي پخش بازي‌هاي بازي‌هاي هفته يازدهم و حتي دربي پايتخت را بگيرد.

قرار است تاج فردا کتبا با ارسال نامه‌اي به ورزشگاه‌هاي محل بازي‌هاي اين هفته ليگ برتر دستور دهد تا  از ورود دوربين‌هاي تلويزيوني جلوگيري کنند. با شرايط موجود و در صورت عدم توافق بين طرفين پخش اين هفته بازي‌هاي ليگ از جمله ديدار حساس پرسپوليس و استقلال که ساعت 16:45 روز پنجشنبه در ورزشگاه آزادي برگزار خواهد شد در هاله‌اي از ابهام قرار دارد.

ارسال در: دوشنبه 1 آبان ساعت 22:38 (1396/8/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن